Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - IV liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Hutnik Kraków - Siódemka Mysłowice 25-26
poniedziałek, 11 marca 2024 07:02 | Email
HUTNIK KRAKÓW - SIÓDEMKA MYSŁOWICE 25-26 (13-13)Hutnik Kraków: Kamil AdaŚ, Wojciech Dziedzic, Jan Dzierwa, Karol DziĘgiel, Krzysztof GubaŁa, Karol Jagielak, Krzysztof Kondela, Jakub Krawczyk, Bartłomiej Krzysztof, Kamil Maj, Krzysztof PĘgielski, Hubert PrzaŁa, Wojciech SŁowiŃski, Antoni Sobczyk, Paweł WnĘk, Michał ŻarnowskiSiódemka Mysłowice: Bartosz BagiŃski, Wiktor BuŁka, Filip Gnyp, Oktawiusz JarzĄbek, Jakub Jawor, Kamil Juranek, Piotr Kijowski, Olaf Korzyniec, Łukasz KoŚciuk, Aleksander Krakowski, Olivier Langner, Michał Myszor, Szymon PaweŁek, Rafał Sikora, Beniamin Soboszek, Mateusz ZiĘba Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz