Login
Najpopularniejsze
- Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce 2-3
- LZS Dytmarów - Metalowiec Łambinowice 1-0
- Sudety Moszczanka - Unia Tułowice 6-6
- Unia Turza Śl. - Gwarek Tarnowskie Góry 2-3
- MKS Gogolin - Polonia Karłowice 0-2
- LZS Piotrówka - LZS Bogacica 0-5
- Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice 2-1
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Piast Gliwice - Radomiak Radom 2-3
- Piast Strzelce Op. - Fortuna Głogówek 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7416
Stal Zawadzkie - 2531
Victoria Chrościce - 1777
Borussia Dortmund - 1627
Odra Koźle - 1411
Hertha Berlin - 1331
Unia Kolonowskie - 1280
Małapanew Ozimek - 1233
Beskidy Bielsko-Biała - 1008
Anglia - 968
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Trampkarze - I liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 5-3
wtorek, 19 marca 2024 08:57 | Email
SKRA CZĘSTOCHOWA - ROZWÓJ KATOWICE 5-3 (1-2)0-1 16min. Jakub SmołaSkra Częstochowa: Franciszek Brzeziński, Bartłomiej Cienkusz, Bartosz Dziewiątkowski, Filip Goniwiecha, Patryk Kemuś, Bartosz Kołbasiuk, Hubert Musiał, Aleks Radło, Kacper Radwański, Ignacy Rosiak, Patryk Szczerkowski |
||||||
|
Więcej artykułów…
- Polonia Nysa - Start Namysłów 0-6
- MKS Gogolin - Rodło Opole 5-1
- Stal Brzeg - Śląsk Łubniany 1-6
- Zagłębie Sosnowiec - Akademia BVB 5-0
- Rozwój Katowice - AP Gliwice 0-2
- GKS Tychy - GKS Katowice 1-0
- UKS Wodzisław Śl. - Skra Częstochowa 4-1
- Stal Brzeg - MKS Gogolin 1-2
- OKS Olesno - Polonia Nysa 8-0
- Śląsk Łubniany - Odra II Opole 4-1
- Ruch Chorzów - GKS Tychy 3-0
- Start Namysłów - Rodło Opole 5-1
- AP Gliwice - UKS Wodzisław Śl. 1-2
- Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 1-7
- GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 0-1
Dodaj komentarz