Login
Najpopularniejsze
- Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce 2-3
- LZS Dytmarów - Metalowiec Łambinowice 1-0
- Sudety Moszczanka - Unia Tułowice 6-6
- Unia Turza Śl. - Gwarek Tarnowskie Góry 2-3
- MKS Gogolin - Polonia Karłowice 0-2
- LZS Piotrówka - LZS Bogacica 0-5
- Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice 2-1
- Piast Gliwice - Radomiak Radom 2-3
- Piast Strzelce Op. - Fortuna Głogówek 1-1
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
Top kluby
Oderka Opole - 7416
Stal Zawadzkie - 2531
Victoria Chrościce - 1777
Borussia Dortmund - 1627
Odra Koźle - 1411
Hertha Berlin - 1331
Unia Kolonowskie - 1280
Małapanew Ozimek - 1233
Beskidy Bielsko-Biała - 1008
Anglia - 968
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - II liga kobiet
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Arka Gdynia - Karkonosze Jelenia Góra 31-20
niedziela, 17 marca 2024 20:47 | Email
ARKA GDYNIA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 31-20 (13-12)Arka Gdynia: Marta BĄkowska (7), Paulina PepliŃska (6), Wiktoria Witkowska (5), Urszula Rogula (4), Katarzyna Zegarlicka (4), Zuzanna DuliŃska (2), Laura Dobek (1), Joanna Graban (1), Beata Naumczyk (1), Magdalena Bielska, Dominika Borowska, Weronika Godzina, Kinga Kamecka, Kornelia MaŁecka, Andżelika Petroll, Weronika ŚwiderskaKarkonosze Jelenia Góra: Marta Mazurkiewicz (5), Sabina GaŁuszka (4), Nikola Jarosz (3), Elżbieta Piotrowska (2), Barbara Wrotniewska (2), Joanna ZaŁoga (2), Joanna Zgleszewska (2), Oktawia Bielecka, Barbara Grabka, Iryna Morozenko, Martyna Wierzbicka, Justyna Domin Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz