Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - IV liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Stal II Mielec - Grunwald Ruda Śl. 15-33
niedziela, 15 października 2023 00:02 | Email
STAL II MIELEC - GRUNWALD RUDA ŚL. 15-33 (9-15)Stal II Mielec: Paweł KrÓl (6), Kacper Rybicki (3), Bartosz Mroczka (2), Patryk Jackowski (1), Jakub PaleŃ (1), Kamil Sowa (1), Paweł StyczeŃ (1), Karol Borowiecki, Paweł Dzierga, Michał Maj, Łukasz Kilian, Piotr Mikielewicz, Jakub TaraGrunwald Ruda Śl.: Michał NiedŹwiedzki (9), Maksymilian Wolnic (9), Jakub Mauer (4), Piotr Misiak (4), Maksymilian Matuszewski (3), Konrad Suchy (3), Michał Macha (2), Mateusz ZĄbczyŃski (2), Jakub Ludyga (1), Przemysław Serafin (1), Wojciech Wawrzyniak (1), Piotr Karabanowski, Artur Kwolek, Dawid Szczelaszczyk, Dominik Zawadzki, Łukasz BŁaŚ Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz