Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2542
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Grunwald Ruda Śl. - Górnik II Zabrze 36-29
niedziela, 25 października 2020 20:07 | Email
Piłka ręczna - III liga |
GRUNWALD RUDA ŚL. - GÓRNIK II ZABRZE 36-29 (19-14)
Grunwald Ruda Śl.: Krzysztof KureŁek (11), Filip Frycz (6), Michał NiedŹwiedzki (6), Tymoteusz Milewski (5), Robert Kurzawa (4), Jakub Mauer (2), Maksymilian Wolnic (2), Łukasz BŁaŚ, Jarosław Hadam, Mateusz Hajda, Bartosz HorodyŃski, Jakub SekuŁa, Adam Wiertelorz, Patryk Talaga, Marek TrembaczowskiGórnik II Zabrze: Mikołaj Burlyta (8), Dawid Polak (5), Ryszard Korus (4), Jakub Sladkowski (3), Kacper Jelski (2), Szymon Skutela (2), Marek Wasilewski (2), Jakub Kohrs (1), Szymon Medwid (1), Karol Tadej (1), Artur Indyka, Tymoteusz Jakubowski, Bruno Mazurkiewicz, Dawid Szczelaszczyk, Mikołaj SzczĘsny, Mateusz Żaczek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz