Login
Najpopularniejsze
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Żagiew Dzierżoniów - Astra Nowa Sól 25-18
niedziela, 20 października 2019 09:03 | Email
Piłka ręczna - III liga |
ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - ASTRA NOWA SÓL 25-18 (11-8)
Żagiew Dzierżoniów: Patryk Rogaczewski (6), Bartosz Galik (4), Mateusz ZiemiŃski (4), Piotr KuciŃski (3), Mateusz BŁaŻkiewicz (2), Mateusz MatlĘga (2), Michał Antosik (1), Paweł Furman (1), Jan KoŹmiŃczuk (1), Maciej Majewski (1), Tomasz Konieczny, Kacper Matyja, Błażej Potocki, Tomasz Wasilewicz, Dawid Wasilewicz, Michał DelmaczyŃskiAstra Nowa Sól: Marcin Hajnysz (6), Artur Kokot (2), Maciej OrliŃski (2), Jarosław Paszkiewicz (2), Michał Wysocki (2), Patryk Bortnowski (1), Jakub Florczak (1), Kamil Kowalski (1), Szymon Lisiewicz (1), Dawid Biazik, Hubert Ceglarz, Dariusz Kujawa, Marcel Marciniak, Łukasz Ostrowski, Mateusz Rapiejko, Kamil Stokowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz