- Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 1-1
- Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 2-1
- GKS Starościn - Start Namysłów 1-0
- GKS Katowice - Widzew Łódź 4-2
- GKS Jastrzębie - Świt Szczecin 0-1
- Znicz Pruszków - Odra Opole 2-3
- GKS Katowice - Górnik Zabrze 3-1
- LKS Goczałkowice - Polonia Nysa 1-2
- Lech Poznań - Górnik Zabrze 0-1
- Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 5-0
-

Młodziki IV liga Opole 10 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 9 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
W sobotę pożegnanie II ligi?
| Piłka ręczna - II liga |
W sobotę drużyna z Zawadzkiego podejmuje u siebie Świdnicę. Jest to ostatni mecz ASPR-u przed własną publicznością w tym sezonie. I przedostatnia szansa na dwa punkty, które pozwoliłyby na przeskoczenie w tabeli Łodzi i zapewnienia sobie utrzymania. Niezależnie jednak od wyniku tego meczu może to być także ostatnia okazja dla zawadczańskich kibiców by obejrzeć zmagania II ligi.
Przyszłość drużyny maluje się w czarnych barwach. Nie dość, że ASPR faworytem w meczu ze Świdnicą nie będzie, to nawet jeśli drużyna jakimś trafem z II ligi nie spadnie, to w przyszłym sezonie może i tak w niej nie wystąpić. Tak źle nie było od lat. Klubowi brakuje pieniędzy i pomysłu na dalsze funkcjonowanie. W styczniu ASPR zgłosił do IV-ligowych rozgrywek drużynę rezerwową opartą na wychowankach, która jak na razie wygrała wszystkie mecze i to właśnie ta drużyna może zastąpić w przyszłym sezonie pierwszy skład, w III niestety lidze. Rezerwa miała być zgłoszona wcześniej, teraz byłoby większe oparcie w w wychowankach klubu. Byłaby większa szansa, by podniosła ona ciężar gry w II lidze. Dziś na to jest trochę za późno.
Wygląda na to, że w sobotę po raz ostatni zobaczymy ASPR Zawadzkie w II lidze. Po latach sukcesów i triumfów przychodzi czas na przełknięcie goryczy porażki. Kończy się pewna era w Zawadzkiem, miejmy nadzieję, że zakończy się wygranym meczem. Zwycięstwem na pożegnanie.