Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- Polonia Nysa - Polonia Karłowice 0-2
Top kluby
Oderka Opole - 7431
Stal Zawadzkie - 2545
Victoria Chrościce - 1789
Borussia Dortmund - 1639
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1344
Unia Kolonowskie - 1294
Małapanew Ozimek - 1246
Beskidy Bielsko-Biała - 1020
Anglia - 981
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 21-20
poniedziałek, 28 marca 2022 03:54 | Email
Piłka ręczna - I liga |
ZAGŁĘBIE LUBIN - GWARDIA OPOLE 21-20 (9-8)
Zagłębie Lubin: Roman Chychykalo (4), Michał Bekisz (3), Wojciech Hajnos (3), Jakub MoryŃ (3), Mateusz Drozdalski (2), Marcel Sroczyk (2), Jakub Bogacz (1), Stanisław GĘbala (1), Marek Marciniak (1), Michał Stankiewicz (1), Jakub Adamski, Tomasz Pietruszko, Marcin Schodowski, Miłosz Byczek, Kamil Drobiecki, Patryk IskraGwardia Opole: Mateusz Jankowski (4), Patryk Mauer (4), Marek Monczka (4), Maciej Zarzycki (3), Mateusz Morawski (2), Przemysław Zadura (2), Jan KlimkÓw (1), Jakub AŁaj, Maciej Fabianowicz, Adam Malcher, Michał Milewski, Michał ScisŁowicz, Fabian Sosna, Eduard Klimenko , Aleksei Solovev , Filip Stefani
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz