Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Iskra Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 40-21
niedziela, 09 maja 2021 03:42 | Email
Piłka ręczna - I liga |
ISKRA KIELCE - PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. 40-21 (22-11)
Iskra Kielce: Angel Fernandez perez (5), Sigvaldi Gudjonsson (5), Igor Karacic (5), Szymon SiĆko (5), Alex Dujshebaev (4), Tomasz GĘbala (3), Uladzislau Kulesh (3), Arkadiusz Moryto (3), Yusuf Faruk (2), Cezary Surgiel (2), Nicolas Tournat (2), Arciom Karalek (1), Sebastian Kaczor, Mateusz Kornecki, Andreas Wolff , Miłosz WaŁachPiotrkowianin Piotrków Tryb.: Piotr Rutkowski (4), Patryk Mastalerz (3), Kamil MosioŁek (3), Marcin TÓrz (3), Roman PoŽarek (2), Grzegorz Sobut (2), Marcin Matyjasik (1), Adam PaczeŚny (1), Piotr Swat (1), Marcin Szopa (1), Piotr JĘdraszczyk, Mateusz KaŹmierczak, Artur Kot, Kacper Ligarzewski, Jan Stolarski, Tomasz Wawrzyniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz