Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- Porawie Większyce - MKS Kluczbork 0-3
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 29-28
niedziela, 08 września 2013 17:34 | Email
Piłka ręczna - I liga |
ZAGŁĘBIE LUBIN - GWARDIA OPOLE 29-28 (15-12)
Zagłębie: Dudek - Michałów, Stankiewicz (2), Gumiński (7), Rosiek (4), Przysiek (3), Kużdeba, Marciniak, Szymyślik (8), Wolski, Paluch, Bartczak (4), Starzyński (1)
Gwardia: Donosewicz, Malcher - Śmieszek, Swat (2), Szolc (5), Kłoda (2), Drej (3), Serpina, Vukcević (5), Adamczak Piotr (2), Garbacz (2), Prokop (1), Płócienniczak (3), Migała (3), Lasoń
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz