Login
Znajdź w serwisie
Najpopularniejsze
- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7418
Stal Zawadzkie - 2532
Victoria Chrościce - 1779
Borussia Dortmund - 1629
Odra Koźle - 1413
Hertha Berlin - 1333
Unia Kolonowskie - 1283
Małapanew Ozimek - 1235
Beskidy Bielsko-Biała - 1010
Anglia - 970
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
LKS Goczałkowice - Polonia Bytom 0-1
niedziela, 20 listopada 2022 21:20 | Email
Piłka nożna - IV liga |
LKS GOCZAŁKOWICE - POLONIA BYTOM 0-1 (0-1)
0-1 1min. Dawid Wolny
LKS Goczałkowice: Adrian Dąbrowski (79 Dawid Lipniak), Adam Danch, Radosław Dzierbicki (60 Oleksii Bryzhenko), Remigiusz Flasz (60 Szymon Gemborys), Łukasz Hanzel, Krzysztof Kiklaisz, Kamil Komandera (88 Bartłomiej Ślosarczyk), Mariusz Magiera, Klaudiusz Mazur, Michał Nadolski (60 Michał Nagrodzki), Denys PrytykovskyiPolonia Bytom: Konrad Andrzejczak (63 Patryk Stefański), Michał Bedronka, Tomasz Gajda, Jakub Góralczyk, Dawid Krzemień (46 Dominik Konieczny), Eryk Mirus, Norbert Radkiewicz (46 Ruslan Zubkov), Dawid Wolny, Jacek Wuwer, Łukasz Zejdler, Lucjan Zieliński (70 Filip Żagiel)
Delegat: Jaromir Dziedziejko, Obserwator: Wiesław Grobelny, Sędzia asystent 2: Łukasz Marek, Sędzia asystent 1: Łukasz Chowaniec, Sędzia główny: Mateusz Czerwień
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz