- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - Juniorzy młodsi III liga gr.2
Piłka nożna - Juniorzy młodsi III liga |
Terminarz - Juniorzy młodsi III liga gr.2
Kolejka 1 - 2017-09-10
LZS Mechnice - Rolnik Biedrzychowice
LZS Łąka Prudnicka - Błękitni Jaryszów
LZS Starowice - GKS Grodków
LZS Izbicko - LZS Niwnica
Fortuna Głogówek - Unia Tułowice
Kolejka 2 - 2017-09-17
Fortuna Głogówek - LZS Izbicko
LZS Niwnica - LZS Starowice
GKS Grodków - LZS Łąka Prudnicka
Błękitni Jaryszów - LZS Mechnice
Unia Tułowice - Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 3 - 2017-09-24
Rolnik Biedrzychowice - Błękitni Jaryszów
LZS Mechnice - GKS Grodków
LZS Łąka Prudnicka - LZS Niwnica
LZS Starowice - Fortuna Głogówek
LZS Izbicko - Unia Tułowice
Kolejka 4 - 2017-10-01
LZS Izbicko - LZS Starowice
Fortuna Głogówek - LZS Łąka Prudnicka
LZS Niwnica - LZS Mechnice
GKS Grodków - Rolnik Biedrzychowice
Unia Tułowice - Błękitni Jaryszów
Kolejka 5 - 2017-10-08
Błękitni Jaryszów - GKS Grodków
Rolnik Biedrzychowice - LZS Niwnica
LZS Mechnice - Fortuna Głogówek
LZS Łąka Prudnicka - LZS Izbicko
LZS Starowice - Unia Tułowice
Kolejka 6 - 2017-10-15
LZS Starowice - LZS Łąka Prudnicka
LZS Izbicko - LZS Mechnice
Fortuna Głogówek - Rolnik Biedrzychowice
LZS Niwnica - Błękitni Jaryszów
Unia Tułowice - GKS Grodków
Kolejka 7 - 2017-10-22
GKS Grodków - LZS Niwnica
Błękitni Jaryszów - Fortuna Głogówek
Rolnik Biedrzychowice - LZS Izbicko
LZS Mechnice - LZS Starowice
LZS Łąka Prudnicka - Unia Tułowice
Kolejka 8 - 2017-10-29
LZS Łąka Prudnicka - LZS Mechnice
LZS Starowice - Rolnik Biedrzychowice
LZS Izbicko - Błękitni Jaryszów
Fortuna Głogówek - GKS Grodków
Unia Tułowice - LZS Niwnica
Kolejka 9 - 2017-11-05
LZS Niwnica - Fortuna Głogówek
GKS Grodków - LZS Izbicko
Błękitni Jaryszów - LZS Starowice
Rolnik Biedrzychowice - LZS Łąka Prudnicka
LZS Mechnice - Unia Tułowice