- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - Juniorzy III liga Opole 1 Piłka nożna
Piłka nożna - Juniorzy - III liga Opole |
Kolejka 1 - 2021-09-05
LZS Polanowice - Hetman Byczyna
Unia Kolonowskie - Motor Praszka
LZS Chocianowice - LZS Bogacica
Stal Zawadzkie - Sokół Bierdzany
Kolejka 2 - 2021-09-12
Stal Zawadzkie - LZS Chocianowice
LZS Bogacica - Unia Kolonowskie
Motor Praszka - LZS Polanowice
Sokół Bierdzany - Hetman Byczyna
Hetman Byczyna - Motor Praszka
LZS Polanowice - LZS Bogacica
Unia Kolonowskie - Stal Zawadzkie
LZS Chocianowice - Sokół Bierdzany
Kolejka 4 - 2021-09-26
LZS Chocianowice - Unia Kolonowskie
Stal Zawadzkie - LZS Polanowice
LZS Bogacica - Hetman Byczyna
Sokół Bierdzany - Motor Praszka
Kolejka 5 - 2021-10-03
Motor Praszka - LZS Bogacica
Hetman Byczyna - Stal Zawadzkie
LZS Polanowice - LZS Chocianowice
Unia Kolonowskie - Sokół Bierdzany
Kolejka 6 - 2021-10-10
Unia Kolonowskie - LZS Polanowice
LZS Chocianowice - Hetman Byczyna
Stal Zawadzkie - Motor Praszka
Sokół Bierdzany - LZS Bogacica
Kolejka 7 - 2021-10-17
LZS Bogacica - Stal Zawadzkie
Motor Praszka - LZS Chocianowice
Hetman Byczyna - Unia Kolonowskie
LZS Polanowice - Sokół Bierdzany
Kolejka 8 - 0000-00-00
Hetman Byczyna - LZS Polanowice
Motor Praszka - Unia Kolonowskie
LZS Bogacica - LZS Chocianowice
Sokół Bierdzany - Stal Zawadzkie
Kolejka 9 - 0000-00-00
LZS Chocianowice - Stal Zawadzkie
Unia Kolonowskie - LZS Bogacica
LZS Polanowice - Motor Praszka
Hetman Byczyna - Sokół Bierdzany
Kolejka 10 - 0000-00-00
Motor Praszka - Hetman Byczyna
LZS Bogacica - LZS Polanowice
Stal Zawadzkie - Unia Kolonowskie
Sokół Bierdzany - LZS Chocianowice
Kolejka 11 - 0000-00-00
Unia Kolonowskie - LZS Chocianowice
LZS Polanowice - Stal Zawadzkie
Hetman Byczyna - LZS Bogacica
Motor Praszka - Sokół Bierdzany
Kolejka 12 - 0000-00-00
LZS Bogacica - Motor Praszka
Stal Zawadzkie - Hetman Byczyna
LZS Chocianowice - LZS Polanowice
Sokół Bierdzany - Unia Kolonowskie
Kolejka 13 - 0000-00-00
LZS Polanowice - Unia Kolonowskie
Hetman Byczyna - LZS Chocianowice
Motor Praszka - Stal Zawadzkie
LZS Bogacica - Sokół Bierdzany
Kolejka 14 - 0000-00-00
Stal Zawadzkie - LZS Bogacica
LZS Chocianowice - Motor Praszka
Unia Kolonowskie - Hetman Byczyna
Sokół Bierdzany - LZS Polanowice