Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2542
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 0-1
czwartek, 15 września 2022 09:50 | Email
Piłka nożna - Juniorzy - CLJ |
GÓRNIK ZABRZE - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 0-1 (0-0)
0-1 59min. Mateusz Głowiński
Górnik Zabrze: David Ajenjo Hyjek, Norbert Barczak, Kacper Capiga, Mateusz Kulig (79 Mikołaj Zięba), Mateusz Michalski (67 Maciej Orzechowski), Bartosz Rutkowski, Kamil Soberka, Iwo Świerkot (56 Cyprian Włodarczyk), Dominik Szala, Aleksander Tobolik (56 Nikodem Zielonka), Szymon Wąsik (65 Peter Juritka)Raków Częstochowa: Jakub Cierpiał, Oliwier Długosz (85 Jakub Łukasiewicz), Mateusz Głowiński (60 Mateusz Jezierski), Łukasz Józefczyk, Nikodem Kitowski, Dawid Kucharczyk, Łukasz Makarski (56 Bartosz Laskowski), Patryk Malamis (90+1 Tymoteusz Trzepizur), Hubert Muszyński, Jerzy Napieraj, Jakub Rozwadowski (74 Dominik Górecki)
Sędzia główny: Maciej Węgrzyk, Obserwator: Filip Robak, Sędzia asystent 2: Bartosz Jeż, Sędzia asystent 1: Łukasz Jakubski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz