Login
Najpopularniejsze
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 0-0
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
- LZS II Starowice - LZS Gościce 7-2
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Ruch Chorzów - Lech Poznań 2-1
- Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
GKS Jastrzębie - Piast Gliwice 1-0
poniedziałek, 29 kwietnia 2024 17:05 | Email
Piłka nożna - Juniorzy młodsi I liga |
GKS JASTRZĘBIE - PIAST GLIWICE 1-0 (0-0)
1-0 72min. Ksawier Ciszek
GKS Jastrzębie: Szymon Bednorz, Mateusz Głuc, Mikołaj Gołofit, Wojciech Katus, Igor Konieczny (46 Ksawier Ciszek), Piotr Koszmider, Karol Łęgosz, Dawid Omyła, Arkadiusz Oślizło, Jakub Piasecki, Kewin SzulkowskiPiast Gliwice: Oliwier Jarzynka, Kacper Kostek, Rafał Królikowski (78 Adam Kłoda), Wiktor Lipko, Kamil Lubowiecki (46 Oliwier Gramala), Olaf Pawlak (63 Krzysztof Pawlikowski), Mateusz Starobrat (84 Kasjan Litwa), Paweł Szczerba, Oskar Wierzbicki, Maksymilian Wolny, Igor Zając (63 Gabriel Śluz)
Sędzia asystent 2: Mateusz Frenke, Sędzia asystent 1: Marta Filas, Sędzia główny: Kamil Kubiak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz