Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7426
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Sokół Słotwina - Skałka Żabnica 1-0
poniedziałek, 31 października 2022 15:59 | Email
Piłka nożna - Puchar Katowice (podokręgi) |
SOKÓŁ SŁOTWINA - SKAŁKA ŻABNICA 1-0 (1-0)
1-0 31min. Szymon Nikiel
Sokół Słotwina: Andrzej Bistyga (90 Jarosław Wrona), Michał Garncarczyk, Bartłomiej Jakubiec, Daniel Janoszek (46 Dawid Chrobak), Przemysław Jurasz, Szymon Nikiel, Michał Socha, Michał Talik, Dawid Tracz, Bartłomiej Wandzel (77 Dawid Caputa), Adam Wrona (83 Paweł Sowa)Skałka Żabnica: Dominik Błachut, Jakub Dziki (60 Andrzej Walaszek), Damian Gołębiowski, Marcin Koźlik, Mateusz Kumorek, Dominik Natanek, Robert Orzeł, Tomasz Pietraszko, Mateusz Pochopień (80 Bartosz Tyrlik), Karol Wolny, Wiktor Wolny
Sędzia asystent 2: Mateusz Wolny, Sędzia asystent 1: Joachim Widlarz, Sędzia główny: Daniel Kruczyński
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz