Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Florian Czekanów - Piast Pawłów 1-0
poniedziałek, 31 października 2022 15:58 | Email
Piłka nożna - Puchar Katowice (podokręgi) |
FLORIAN CZEKANÓW - PIAST PAWŁÓW 1-0 (1-0)
1-0 15min. Sebastian Soćko
Florian Czekanów: Paweł Będkowski, Łukasz Bugajny (60 Jakub Jarguz), Daniel Dudniczek, Witold Górak (60 Adam Piekorz), Piotr Ibrom, Wojciech Kasperek, Marcin Kolasiński (46 Tomasz Bednarski), Sebastian Skiba, Sebastian Soćko (75 Marcin Sukiennik), Adrian Spyra (90 Sławomir Pietraszek), Krzysztof Sznura (46 Dawid Dzieciuch)Piast Pawłów: Szymon Bendkowski, Michał Górski (55 Jakub Droździoł), Artur Grabowski (65 Krzysztof Kentnowski), Tomasz Grzegorzyca, Andrzej Kapica (46 Wojciech Turek), Andrii Korzhyk, Maciej Przychodzki (79 Roman Vdovin), Mateusz Rogulski, Krzysztof Sklorz, Rafał Wita (55 Tomasz Winczek), Remigiusz Wydrzyński
Sędzia asystent 2: Joachim Musioł, Sędzia asystent 1: Krzysztof Kozłowski, Sędzia główny: Roman Białek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz