- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - Klasa B Skoczów Piłka nożna
Piłka nożna - Klasa B - Bielsko-Biala, Żywiec, Skoczów |
Kolejka 1 - 2023-08-20
Promyk Golasowice - Olza Pogwizdów
Victoria II Haźlach - Wisła II Strumień
LKS II Pogórze - LKS Ochaby
Kolejka 2 - 2023-08-27
Olza Pogwizdów - LKS Ochaby
Wisła II Strumień - LKS II Pogórze
Promyk Golasowice - Victoria II Haźlach
Victoria II Haźlach - Olza Pogwizdów
LKS II Pogórze - Promyk Golasowice
LKS Ochaby - Wisła II Strumień
Kolejka 4 - 2023-09-10
Olza Pogwizdów - Wisła II Strumień
Promyk Golasowice - LKS Ochaby
Victoria II Haźlach - LKS II Pogórze
Kolejka 5 - 2023-09-17
LKS II Pogórze - Olza Pogwizdów
LKS Ochaby - Victoria II Haźlach
Wisła II Strumień - Promyk Golasowice
Kolejka 6 - 2023-09-24
Olza Pogwizdów - Promyk Golasowice
Wisła II Strumień - Victoria II Haźlach
LKS Ochaby - LKS II Pogórze
Kolejka 7 - 2023-09-01
LKS Ochaby - Olza Pogwizdów
LKS II Pogórze - Wisła II Strumień
Victoria II Haźlach - Promyk Golasowice
Kolejka 8 - 2023-10-08
Olza Pogwizdów - Victoria II Haźlach
Promyk Golasowice - LKS II Pogórze
Wisła II Strumień - LKS Ochaby
Kolejka 9 - 2023-10-15
Wisła II Strumień - Olza Pogwizdów
LKS Ochaby - Promyk Golasowice
LKS II Pogórze - Victoria II Haźlach
Kolejka 10 - 2023-10-22
Olza Pogwizdów - LKS II Pogórze
Victoria II Haźlach - LKS Ochaby
Promyk Golasowice - Wisła II Strumień