- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - Klasa B Strzelce 1 (gr. 6) Piłka nożna
Piłka nożna - Klasa B - Strzelce Op. |
Terminarz - Klasa B Strzelce 1 (gr. 6)
Kolejka 1 - 2020-08-30
Czarni Kalinów - LZS II Przywory
Plon Błotnica - LZS Grodziec
LZS Staniszcze W. - LZS Zimna Wódka
Źródło Krośnica - LZS Kadłubiec
KS II Krasiejów - Fiorentina Nakło
Victoria II Żyrowa - Błękitni Rozmierz
Kolejka 2 - 2020-09-06
LZS II Przywory - Błękitni Rozmierz
Fiorentina Nakło - Victoria II Żyrowa
LZS Kadłubiec - KS II Krasiejów
LZS Zimna Wódka - Źródło Krośnica
LZS Grodziec - LZS Staniszcze W.
Czarni Kalinów - Plon Błotnica
Kolejka 3 - 2020-09-13
Plon Błotnica - LZS II Przywory
LZS Staniszcze W. - Czarni Kalinów
Źródło Krośnica - LZS Grodziec
KS II Krasiejów - LZS Zimna Wódka
Victoria II Żyrowa - LZS Kadłubiec
Błękitni Rozmierz - Fiorentina Nakło
Kolejka 4 - 2020-09-20
LZS II Przywory - Fiorentina Nakło
LZS Kadłubiec - Błękitni Rozmierz
LZS Zimna Wódka - Victoria II Żyrowa
LZS Grodziec - KS II Krasiejów
Czarni Kalinów - Źródło Krośnica
Plon Błotnica - LZS Staniszcze W.
Kolejka 5 - 2020-09-27
LZS Staniszcze W. - LZS II Przywory
Źródło Krośnica - Plon Błotnica
KS II Krasiejów - Czarni Kalinów
Victoria II Żyrowa - LZS Grodziec
Błękitni Rozmierz - LZS Zimna Wódka
Fiorentina Nakło - LZS Kadłubiec
Kolejka 6 - 2020-10-04
LZS II Przywory - LZS Kadłubiec
LZS Zimna Wódka - Fiorentina Nakło
LZS Grodziec - Błękitni Rozmierz
Czarni Kalinów - Victoria II Żyrowa
Plon Błotnica - KS II Krasiejów
LZS Staniszcze W. - Źródło Krośnica
Kolejka 7 - 2020-10-11
Źródło Krośnica - LZS II Przywory
KS II Krasiejów - LZS Staniszcze W.
Victoria II Żyrowa - Plon Błotnica
Błękitni Rozmierz - Czarni Kalinów
Fiorentina Nakło - LZS Grodziec
LZS Kadłubiec - LZS Zimna Wódka
Kolejka 8 - 2020-10-18
LZS II Przywory - LZS Zimna Wódka
LZS Grodziec - LZS Kadłubiec
Czarni Kalinów - Fiorentina Nakło
Plon Błotnica - Błękitni Rozmierz
LZS Staniszcze W. - Victoria II Żyrowa
Źródło Krośnica - KS II Krasiejów
Kolejka 9 - 2020-10-25
KS II Krasiejów - LZS II Przywory
Victoria II Żyrowa - Źródło Krośnica
Błękitni Rozmierz - LZS Staniszcze W.
Fiorentina Nakło - Plon Błotnica
LZS Kadłubiec - Czarni Kalinów
LZS Zimna Wódka - LZS Grodziec
Kolejka 10 - 2020-11-08
LZS II Przywory - LZS Grodziec
Czarni Kalinów - LZS Zimna Wódka
Plon Błotnica - LZS Kadłubiec
LZS Staniszcze W. - Fiorentina Nakło
Źródło Krośnica - Błękitni Rozmierz
KS II Krasiejów - Victoria II Żyrowa
Kolejka 11 - 2020-11-15
Victoria II Żyrowa - LZS II Przywory
Błękitni Rozmierz - KS II Krasiejów
Fiorentina Nakło - Źródło Krośnica
LZS Kadłubiec - LZS Staniszcze W.
LZS Zimna Wódka - Plon Błotnica
LZS Grodziec - Czarni Kalinów