Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- Porawie Większyce - MKS Kluczbork 0-3
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Błękitni Pierściec - Beskid Brenna 1-0
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 09:26 | Email
Piłka nożna - Klasa A - B.-Biała, Żywiec, Skoczów |
BŁĘKITNI PIERŚCIEC - BESKID BRENNA 1-0 (0-0)
1-0 83min. Kacper Gawlas (karny)
Błękitni Pierściec: Filip Chmiel, Tomasz Chmiel, Kacper Gawlas, Daniel Jaworski, Dawid Markieczko, Kamil Matuszny, Jakub Rokowski (67 Błażej Filapek), Sławomir Sojka, Wojciech Swoboda (85 Janusz Gucwa), Kamil Szadkowski, Kornel ŻebrowskiBeskid Brenna: Kazimierz Ferfecki, Jan Gawlas, Paweł Greń (60 Michał Kajzar), Mateusz Kolarczyk (65 Mateusz Słowiok), Ariel Moskała, Łukasz Pietrzyk, Piotr Skrzypoń, Adrian Szołdra, Arkadiusz Tarasewicz, Mateusz Tarasz, Jakub Wojaczek
Sędzia asystent 2: Patryk Fluder, Sędzia asystent 1: Dawid Ozimina, Sędzia główny: Sebastian Przewoźnik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz