Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- Porawie Większyce - MKS Kluczbork 0-3
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Cukrownik Chybie - LKS Pogórze 0-0
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 09:26 | Email
Piłka nożna - Klasa A - B.-Biała, Żywiec, Skoczów |
CUKROWNIK CHYBIE - LKS POGÓRZE 0-0 (0-0)
Cukrownik Chybie: Paweł Dziendziel, Dawid Frączek, Radosław Gabzdyl, Konrad Michalski, Kamil Ostapowicz (68 Tymoteusz Gościniewicz), Mateusz Saltarius, Kamil Skowronek (75 Bartosz Kochman), Andrzej Stokłosa, Piotr Walas, Kamil Wójcikowski, Szymon Żur (68 Jakub Janik)LKS Pogórze: Piotr Basiński, Marcin Bomski, Adrian Borkała, Michał Czakon (80 Łukasz Pszczółka), Krystian Danel (75 Patryk Tyrna), Mateusz Filipiak, Łukasz Hanzel, Dawid Jaworski, Krzysztof Kałuża, Robert Matuszka (80 Marcin Rusin), Józef Tomaszko
Sędzia asystent 2: Grzegorz Stebel, Sędzia asystent 1: Adrian Damaz, Sędzia główny: Leszek Jękal
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz