Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
GLKS II Wilkowice - Orzeł Kozy 1-0
poniedziałek, 30 października 2023 18:13 | Email
Piłka nożna - Klasa A - B.-Biała, Żywiec, Skoczów |
GLKS II WILKOWICE - ORZEŁ KOZY 1-0 (1-0)
1-0 25min. Mateusz Zacny
GLKS II Wilkowice: Wiktor Borowicz, Oskar Dudys (46 Szymon Laszczak), Grzegorz Juraszek, Daniel Kasprzycki, Jakub Mańdok (55 Dmytro Khudaiberdiiev), Maciej Marek (60 Maciej Wiewióra), Wiktor Matlak, Jonatan Mędrek, Tymoteusz Sekuła, Dominik Śleziak, Mateusz ZacnyOrzeł Kozy: Michał Glos (82 Krzysztof Maślanka), Konrad Janosz, Jakub Jura (38 Roman Cholewa), Michał Komędera (89 Jakub Polakowski), Łukasz Kwaśny, Daniel Mańkowski, Łukasz Pielesz (75 Patryk Czerwiński), Kacper Polakowski, Szymon Polakowski, Piotr Walas, Wojciech Waluś
Sędzia asystent 2: Mateusz Przewoźnik, Sędzia asystent 1: Sebastian Przewoźnik, Sędzia główny: Łukasz Wojsław
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz