Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
GKS Grodków - LZS Gościce 0-1
poniedziałek, 11 marca 2024 10:48 | Email
Piłka nożna - Klasa A (1-3) |
GKS GRODKÓW - LZS GOŚCICE 0-1 (0-1)
0-1 30min. Oliwier Lechowicz
GKS Grodków: Michał Bajsarowicz (46 Krzysztof Harchala), Kamil Ćwiek, Rafał Górny, Dawid Łukaszczyk, Bartłomiej Lulewicz, Krzysztof Marszałek, Andrzej Mazur (66 Dominik Romańczuk), Bartłomiej Pasławski (70 Szymon Dubyk), Wacław Peszek (46 Adrian Kwiatkowski), Mateusz Szymański, Michał Wawrzyniak (70 Bartosz Kasprzyk)LZS Gościce: Daniel Balbuza, Daniel Bogdanowicz, Mateusz Fugas, Krzysztof Gucwa, Wojciech Habdas (70 Tomasz Cymara), Oliwier Lechowicz, Łukasz Sala (89 Karol Paluch), Kamil Skawiński (76 Marcin Karasiński), Mateusz Tokarz, Dariusz Zając, Kacper Zarzeka
Sędzia asystent 2: Tomasz Rudyk, Sędzia asystent 1: Adam Załugowicz, Sędzia główny: Mateusz Ramus
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz