- Warta Gorzów Wlkp. - Pniówek Pawłowice 2-0
- Górnik Zabrze - Lech Poznań 4-2
- Polonia Nysa - Sparta Katowice 2-3
- MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wlkp. 0-1
- Chojniczanka Chojnice - Rekord Bielsko-Biała 2-0
- Pniówek Pawłowice - Ślęza Wrocław 2-4
- Podbeskidzie Bielsko-Biała - Podhale Nowy Targ 2-1
- Karkonosze Jelenia Góra - Górnik II Zabrze 2-0
- Miedź II Legnica - LZS Starowice 2-1
- LKS Ligota Centrum - Pionier Pisarzowice 3-3
-

Baraż o IV ligę (Piłka nożna) -

Baraże o baraż do III ligi (Piłka nożna) -

Baraże o III ligę (Piłka nożna) -

Baraże o II ligę (Piłka nożna) -

Baraże o I ligę (Piłka nożna) -
Puchar Okręg Katowice (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 10 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 9 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -

Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Odszedł Dariusz Brzozowski
| Liga Halowa - Komprachcice |
W poniedziałek, 7 marca, odszedł od nas dyrektor OSiR-u Komprachcice.
Jedną z najbardziej uszczęśliwionych osób faktem powstania pięknej hali w Komprachcicach i człowiekiem, który włożył bardzo dużo wysiłku w jej powstanie, był śp. dyrektor komprachcickiego gimnazjum, Dariusz Brzozowski. Był znakomitym nauczycielem z wykształcenia i ofiarnym działaczem społecznym z upodobania.Śp. dyrektor Brzozowski wraz ze swoim gronem nauczycielskim wiedział, jak hala sportowa jest potrzebna szkole, w jaki sposób ułatwi ona realizację programu nauczania i wychowania. Pan Dariusz, choć historyk, fanem sportu był od najmłodszych lat. Jeszcze jako student opolskiej WSP grywał w siatkówkę, a potem był działaczem AZS, następnie – po podjęciu pracy w wiejskiej szkole – był przez dwie kadencje przewodniczącym gminnej rady LZS i członkiem prezydium Rady Wojewódzkiej LZS. Nie było poważniejszej imprezy lub zawodów w Komprachcicach, na których by nie był.
W czasie budowy hali śp. Dariusz Brzozowski nie miał urlopu. W każdą sobotę i niedzielę był na budowie. Hala była oczkiem w głowie śp. Dariusza Brzozowskiego, który doskonale współpracował z OSiRem, wspólnie świętując każdą rocznicę funkcjonowania obiektu.
Zasłużonego dyrektora gimnazjum, który w komprachcickiej szkole przepracował łącznie 35 lat, bardzo serdecznie żegnano, gdy w czerwcu 2007 roku odchodził na emeryturę. Za jego pracę dziękowali mu uczniowie, nauczyciele, członkowie rad rodziców z wielu kadencji, dyrektorzy innych szkół w gminie oraz przedszkoli, a także przedstawiciele władzy oświatowej i administracyjnej. Słowem – takiego pożegnania i podziękowania za pracę nie powstydziłby się nawet minister oświaty...
za www.osir.komprachcice.com.pl