Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2-4
Top kluby
Oderka Opole - 7445
Stal Zawadzkie - 2556
Victoria Chrościce - 1799
Borussia Dortmund - 1647
Odra Koźle - 1429
Hertha Berlin - 1350
Unia Kolonowskie - 1301
Małapanew Ozimek - 1253
Beskidy Bielsko-Biała - 1026
Anglia - 987
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Siódemka Mysłowice - SMS Kielce 31-28
sobota, 20 października 2018 09:32 | Email
Piłka ręczna - III liga |
SIÓDEMKA MYSŁOWICE - SMS KIELCE 31-28 (17-16)
Siódemka Mysłowice: Tomasz Wicik (9), Jacek Sikora (8), Jakub Mauer (5), Piotr WiĘckiewicz (3), Bartosz HorodyŃski (2), Mateusz Hajda (1), Piotr Kowal (1), Jan Stala (1), Krzysztof Witkowicz (1), Bartosz Aronik, Filip Gnyp, Jacek Korczyk, Kamil Kowalczyk, Szymon PaweŁek, Wojciech Poloczek, Dominik SitkiewiczSMS Kielce: Daniel LeŚniak (6), Jakub BrzeziŃski (4), Kacper PawŁowski (4), Mateusz Czaja (3), Kacper GoŁda (3), Gabriel Krawczyk (3), Piotr OrŁowski (2), Michał Czarnecki (1), Kacper Kolano (1), Michał Schabowski (1), Artur Bienenda, Cezary Kaczmarczyk, Gracjan Nowak, Patryk Walczyk, Jakub Czekaj, Kacper Zacharski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz