Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
UKS Kąty Wrocławskie - Szczypiorniak Gorzyce 38-24
niedziela, 21 listopada 2021 03:27 | Email
Piłka ręczna - III liga |
UKS KĄTY WROCŁAWSKIE - SZCZYPIORNIAK GORZYCE 38-24 (16-10)
UKS Kąty Wrocławskie: Piotr BurzyŃski (8), Piotr Massopust (8), Maciej Batura (4), Bartosz Markiewicz (3), Sebastian OstrÓwka (3), Bartosz WrÓblewski (3), Michał Wysocki (3), Wojciech Szyba (2), Konrad Andrzejewski (1), Marcin Jaworski (1), Adrian Kazimierczak (1), Michał Klimaszewski (1), Tomasz Łuczak, Julien Philippe, Bartosz Serafin, Tomasz WasilewiczSzczypiorniak Gorzyce: Krzysztof Dutkiewicz (10), Michał BiegaŃski (4), Wojciech BŁaszczyk (2), Bartosz Jaruzel (2), Marcin Przyszlak (2), Saber Abdusalam (1), Łukasz Aleks (1), Paweł Dutkiewicz (1), Joachim Ibron (1), Grzegorz CieŚlak, Mateusz Dolata, Michał Marciniak, Krzysztof Pernak, Piotr SkorzybÓt, Artur Brychcy
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz