Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2-4
Top kluby
Oderka Opole - 7444
Stal Zawadzkie - 2555
Victoria Chrościce - 1798
Borussia Dortmund - 1646
Odra Koźle - 1428
Hertha Berlin - 1349
Unia Kolonowskie - 1300
Małapanew Ozimek - 1252
Beskidy Bielsko-Biała - 1025
Anglia - 986
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Bór Oborniki Śl. - Śląsk Wrocław 38-36
niedziela, 20 stycznia 2019 07:36 | Email
Piłka ręczna - III liga |
BÓR OBORNIKI ŚL. - ŚLĄSK WROCŁAW 38-36 (21-20)
Bór Oborniki Śl.: Artur Szabat (12), Kamil RamiĄczek (9), Wojciech Weisskopf (5), Sebastian Giera (4), Eryk Sawicki (4), Konrad Burchacki (1), Tomasz StykaŁa (1), Adrian UŚĆ (1), Filip ZagÓrski (1), Kevin ChmieliŃski, Karol GŁoŚniak, Aleksander Kasiniak, Łukasz KurzydŁo, Patryk Reder, Jakub Kolis, Krzysztof PrzystarzŚląsk Wrocław: Malte Unkell (9), Wojciech Parzonka (6), Dawid WoŁowiec (6), Bartosz WrÓblewski (6), Dawid Platt (5), Michał SŁomczewski (3), Tomasz Kowalik (1), Przemysław GradziŃski, Tomasz Lechowicz, Kamil Pasiuta, Michał Blicharski, Oskar Gawski, Krzysztof Maciak, Cezary Starczewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz