Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2-4
Top kluby
Oderka Opole - 7444
Stal Zawadzkie - 2555
Victoria Chrościce - 1798
Borussia Dortmund - 1646
Odra Koźle - 1428
Hertha Berlin - 1349
Unia Kolonowskie - 1300
Małapanew Ozimek - 1252
Beskidy Bielsko-Biała - 1025
Anglia - 986
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - III liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Viret Zawiercie - MOSM Bytom 37-31
poniedziałek, 21 stycznia 2019 20:18 | Email
VIRET ZAWIERCIE - MOSM BYTOM 37-31 (22-15)Viret Zawiercie: Michał Bednarczyk (9), Mateusz Bugaj (9), Marcin Kurzawa (6), Artur Makaruk (4), Daniel Pawlik (3), Patryk Merta (2), Igor ZagaŁa (2), Krzysztof Bednarz (1), Paweł WÓjcik (1), Bartosz Borecki, Błażej BurdziŃski, Igor KoŁa, Daniel Matysek, Jakub Mroczkowski, Marcin Pietruszka, Karol ŻelezikMOSM Bytom: Robert Nosek (11), Artur Namyslo (9), Filip Niewrzela (5), Patryk Talaga (3), Filip Garczyk (2), Kacper Nowakowski (1), Paweł Grzywacz, Aleksander Krakowski, Marcin Szewczyk, Marcin ZoleŃski, Łukasz Zubowicz Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz