Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 2-4
Top kluby
Oderka Opole - 7445
Stal Zawadzkie - 2556
Victoria Chrościce - 1799
Borussia Dortmund - 1647
Odra Koźle - 1429
Hertha Berlin - 1350
Unia Kolonowskie - 1301
Małapanew Ozimek - 1253
Beskidy Bielsko-Biała - 1026
Anglia - 987
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - III liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Start Konin - OSiR Komprachcice 31-30
niedziela, 03 marca 2019 11:24 | Email
START KONIN - OSIR KOMPRACHCICE 31-30 (17-16)Start Konin: Szymon CzerwiŃski, Bartosz DerdziŃski, Jan Erenc, Dariusz Gostrowski, Adrian Grzelka, Przemysław Hejna, Janusz Kostrzewa, Konrad Kowalczyk, Tomasz Lorencki, Jakub Pecyna, Marek Salzman, Adam Śnihur , Kacper Trepka, Tomasz Trojanowski, Dominik UrbaŃski, Marcel UrbaŃskiOSiR Komprachcice: Kacper Abrahamek, Maciej Adamczyk, Paweł BoŻych, Jan Grzebyta, Tomasz Juros, Krzysztof Juros, Mateusz Lellek, Szymon Lisek, Paweł Ludwig, Daniel Łacny, Michał Niewiadomski, Tomasz Oleksyn, Marek Sitarski, Jakub SobkÓw, Damian WĘgrzynowicz Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz