- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Turniej piłki ręcznej
Piłka ręczna - II liga |
W Zawadzkiem i Strzelcach Op. rozgrywany jest Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego. Bierze w nim udział osiem zespołów, w tym ASPR Zawadzkie i Vive Kielce.
Tradycją turnieju stało się już jego otwarcie w trakcie trwania, pierwsze mecze bowiem rozpoczynają się już o godzinie 10.00, oficjalne otwarcie turnieju przewidziano dopiero na 12.30. Wyważamy otwarte drzwi, otwieramy, co nie jest zamknięte, czekamy więc, może za rok turniej zostanie otwarty po jego zamknięciu.
Na turniej nie przyjechała drużyna z Kielc, co w ostatniej chwili kompletnie zdestabilizowało turniej i zdezorientowało kibiców. Grupa w Zawadzkiem w sobotę rozegrała tylko 3 mecze, no i kompletenie zmienił się układ meczów niedzielnych.
Program turnieju:
Grupa A: (sobota - Strzelce Op.)
10.00 - HK Dubnica - Zagłębie Lubin 17-19
11.15 - Povazska Bystrica - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23-29
13.30 - Povazska Bystrica - HK Dubnica 19-16
14.45 - Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 21-23
16.00 - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - HK Dubnica 21-14
17.15 - Povazska Bystrica - Zagłębie Lubin 28-21
Grupa B: (sobota - Zawadzkie)
10.00 - ASPR Zawadzkie - Stal Mielec 27-30
13.30 - ASPR Zawadzkie - Tatran Litovel 30-22
16.00 - Tatran Litovel - Stal Mielec 21-32
Półfinały: (niedziela - Zawadzkie)
10.00 - mecz o miejsca 5-7
11.00 - Povazska Bystrica - Stal Mielec 24-23
13.00 - ASPR Zawadzkie - Piotrkowianin 21-26
Finały: (niedziela - Zawadzkie)
15.00 - ASPR Zawadzkie - Povazska Bystrica 19-18
16.00 - Piotrkowianin - Stal Mielec 19-18
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Piotkowianin Piotrków
2. Povazska Bystrica
3. ASPR Zawadzkie
4. Stal Mielec
5. Zagłębie Lubin
6. Dubnica N/V
7. Tatran Litovel