Login
Najpopularniejsze
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 0-0
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
- LZS II Starowice - LZS Gościce 7-2
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry 2-2
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7444
Stal Zawadzkie - 2555
Victoria Chrościce - 1798
Borussia Dortmund - 1646
Odra Koźle - 1428
Hertha Berlin - 1349
Unia Kolonowskie - 1300
Małapanew Ozimek - 1252
Beskidy Bielsko-Biała - 1025
Anglia - 986
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Sośnica Gliwice - Wesoła Warszawa ◄ 25-25
niedziela, 17 marca 2019 02:12 | Email
Piłka ręczna - II liga kobiet |
SOŚNICA GLIWICE - WESOŁA WARSZAWA ◄ 25-25 (12-12)
Karne: 4-3
Sośnica Gliwice: Karolina Golec (6), Magdalena FrĄtczak (3), Aleksandra Olejarczyk (3), Paulina Walus (3), Karolina Pytlos (2), Magdalena Reichel (2), Katarzyna Wyrzychowska (2), Paulina Kostrzewska (1), Aleksandra Markiewicz (1), Wiktoria PowyszyŃska (1), Hanna Smodis (1), Patrycja WrÓbel, Weronika Zalewska, Klaudia Zizulewska, Daria PachoŁek, Aleksandra WalentyŃskaWesoła Warszawa: Anna Chmielecka (9), Joanna Godlewska (4), Julia Gutowska (3), Patrycja SkoczeŃ (3), Marta MusiaŁ (2), Katarzyna Nosecka (2), Paulina Andrzejewska (1), Natalia Mazur (1), Karolina Adamowicz, Eliza OsiŃska, Ada Serafin, Martyna Szymanik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz