Login
Najpopularniejsze
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 0-0
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
- LZS II Starowice - LZS Gościce 7-2
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Ruch Chorzów - Lech Poznań 2-1
- Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - II liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Terminarz - II liga Piłka ręczna
piątek, 13 lipca 2018 22:06 | Email
Terminarz - II liga Kolejka 1 - 2018-09-22 Kolejka 2 - 2018-09-29 Więcej… Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
ASPR ZAWADZKIE - AZS ŁÓDŹ 31-28 (15-12)Zawadzkie: Dawid Skrzypczyk - Bogumił Baran (1), Adrian Przybysz (1), Kewin Kubillas (3), Maciej Ścigaj (3), Dawid Mięsopust, Paweł Zagórowicz (2), Michał Morzyk (1), Adam Wacławczyk (4), Sławomir Donosewicz, Patryk Całujek (1), Michał Krygowski, Łukasz Całujek, Sebastian Danysz (4), Paweł Swat (11)Łódź: Kacper Antosik - Jakub Winiarski, Szymon Krajewski (3), Damian Wawrzyniak (6), Marcin Matyjasik (5), Tomasz Wawrzyniak (2), Tomasz Wojciechowski (1), Adrian Kucharski (5), Przemysław Jankowski, Mateusz Oklejak, Bartosz Pawlak (5), Sergiusz Przybylski Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Viret Zawiercie - KS Końskie 23-35
niedziela, 27 maja 2018 12:45 | Email
VIRET ZAWIERCIE - KS KOŃSKIE 23-35 (12-15)Viret: Igor Zagała - Mateusz Lewandowski (1), Łukasz Szymański (12), Paweł Wójcik, Igor Koła, Marcin Kurzawa (3), Daniel Matysek, Bartosz Borecki, Daniel Pawlik (2), Krzysztof Bednarz (1), Artur Makaruk (1), Adrian Najuch (3), Karol JagielakKońskie: Kacper Kucharczyk - Michał Napierała (2), Bartosz Woś, Bartosz Sękowski (4), Dawid Maleszak (6), Ernest Pilarski (3), Patryk Wnuk, Łukasz Telka (2), Adam Janus, Piotr Makowski(1), Patryk Mastalerz (6), Krzysztof Słonicki (4), Tomasz Napierała (1), Piotr Gasin (6) Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Unia Tarnów - MTS Chrzanów 31-28
niedziela, 27 maja 2018 12:33 | Email
UNIA TARNÓW - MTS CHRZANÓW 31-28 (14-12)Unia: Daniel Dutka (7), Damian Misiewicz, Łukasz Kucharzyk (4), Emilian Jewuła, Albert Sanek, Łukasz Nowak, Michał Kubisztal (9), Jakub Kowalik (2), Marcin Wajda (4), Filip Jastrząb, Kamil Drobiecki (1), Bartosz Niemiec (2), Krzysztof Mogielnicki (2), Dawid CiochońChrzanów: Karol Put (2), Patryk Madeja, Patryk Rola (15), Michał Gasin (1), Karol Żelezik, Dawid Skoczylas (4), Michał Olszewik (1), Mateusz Krasucki, Jakub Bogacz, Marcin Skoczylas (3), Marcin Górkowski, Michał Wiatr, Jakub Romian(2) Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
Czuwaj Przemyśl - AZS Radom 33-18
piątek, 01 czerwca 2018 11:54 | Email
CZUWAJ PRZEMYŚL - AZS RADOM 33-18 (16-8)Czuwaj: Adrian Szczepaniec - Kacper Król (6), Kamil Lew, Paweł Puszkarski, Tomasz Biernat (4), Paweł Kubik, Piotr Kijanka, Konrad Bajwoluk (10), Mateusz Nowak (1), Mateusz Kroczek (2), Hubert Obydź (3), Tomasz Kulka (5), Dawid Wyszkida, Maciej Kubisztal (2)Radom: Paweł Socha, Łukasz Stanik, Patryk Wasik (1), Mateusz Jurgilewicz (1), Łukasz Sulima, Krzysztof Markowski, Piotr Pawelec (1), Adrian Gruszczyński (1), Radosław Pomiankiewicz (2), Paweł Kowalczyk (1), Marek Kubajka (4), Sebastian Włoskiewicz (3), Bartłomiej Misalski, Kacper Kiraga (3), Rafał Banaczek (1), Mikołaj Baran Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Miedź Legnica - Ostrovia Ostrów 33-28
piątek, 01 czerwca 2018 11:39 | Email
MIEDŹ LEGNICA - OSTROVIA OSTRÓW 33-28 (16-9)Miedź: Łukasz Mazurek - Kacper Majewski (7), Michał Przybylak (2), Mateusz Płaczek (5), Bartłomiej Koprowski (3), Kacper Cegłowski, Sebastian Ziemiński (6), Adrian Stachurski, Paweł Piwko (5), Mateusz Drozdalski (2), Kamil Mosiołek (3), Szymon Światłowski, Bartosz SkibaOstrovia: Tomasz Klara, Mateusz Kuśmierczyk (2), Dawid Stempniak, Dawid Glabik, Patryk Marciniak (9), Erwin Stachowski (3), Mateusz Wojciechowski (2), Patryk Staniek (2), Szymon Wojciechowski, Jakub Tomczak, Mikołaj Przybylski (1), Tomasz Piskorski, Damian Krzywda (5), Grzegorz Salamon (3), Mateusz Foterek, Artur Brychcy (1) Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
AZS Łódź - Ostrovia Ostrów 26-28
piątek, 01 czerwca 2018 11:26 | Email
AZS ŁÓDŹ - OSTROVIA OSTRÓW 26-28 (14-16)Łódź: Kacper Antosik - Jakub Winiarski, Szymon Krajewski (5), Damian Wawrzyniak (8), Jan Stolarski (3), Patryk Bara, Marcin Matyjasik (1), Tomasz Wawrzyniak (1), Tomasz WOjciechowski (1), Daniel Strzebiecki, Adrian Kucharski (2), Przemysław Jankowski (1), Mateusz Oklejak, Oskar Gawski (2), Bartosz Pawlak (2), Sergiusz PrzybylskiOstrovia: Tomasz Klara (2), Dawid Stempniak, Dawid Glabik, Patryk Marciniak (12), Erwin Stachowski, Mateusz Wojciechowski (4), Patryk Staniek, Szymon Wojciechowski, Jakub Tomczak (2), Mikołaj Przybylski (4), Damian Krzywda (2), Grzegorz Salamon (1), Mateusz Foterek, Artur Brychcy (1) Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
AZS Radom - Miedź Legnica 24-33
niedziela, 27 maja 2018 12:52 | Email
AZS RADOM - MIEDŹ LEGNICA 24-33 (12-16)Radom: Paweł Socha - Łukasz Stanik (2), Patryk Wasik (1), Mateusz Jurgilewicz, Łukasz Sulima, Krzysztof Markowski, Piotr Pawelec (3), Adrian Gruszczyński (2), Radosław Pomiankiewicz, Paweł Kowalczyk, Marek Kubajka (3), Sebastian Włoskiewicz (7), Bartłomiej Misalski (1), Kacper Kiraga (2), Rafał Banaczek (3), Mikołaj BaranMiedź: Łukasz Mazur - Kacper Majewski (5), Mateusz Płaczek (6), Bartłomiej Koprowski (6), Piotr Piróg (1), Kacper Cegłowski (3), Sebastian Ziemiński (1), Kacper Bogudziński, Adrian Stachurski, Paweł Piwko (2), Mateusz Drozdalski (2), Kamil Mosiołek (4), Patryk Gregułowski (5), Bartosz Skiba (1) Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
KSZO Ostrowiec - ŚKPR Świdnica 30-24
niedziela, 27 maja 2018 12:39 | Email
KSZO OSTROWIEC - ŚKPR ŚWIDNICA 30-24 (16-12)Ostrowiec: Kacper Grabowski (2), Jakub Bulski (6), Damian Falasa (6), Maciej Jeżyna (3), Bartosz Kogutowicz, Kacper Granat (1), Daniel Goliszewski (3), Kamil Kieloch (4), Bartłomiej Sieniek, Karol Szewczyk, Filip Chmielewski (1), Grzegorz Sobut, Mateusz Antolak (2), Grzegorz Hubka (2)Świdnica: Adrian Prus - Dariusz Bajkiewicz, Przemysław Borszowski (3), Mateusz Piędziak, Kamil Rogaczewski (6), Mariusz Lasak (1), Sebastian Borowski (1), Piotr Kijek (1), Władysław Makowiejew (2), Dariusz Kijek (1), Patryk Rogaczewski (8), Tomasz Wasilewicz, Patryk Dębowczyk (1) Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
Dodaj komentarz