Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - II liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
AZS Biała Podlaska - Zagłębie Sosnowiec 34-23
niedziela, 11 lutego 2024 03:11 | Email
AZS BIAŁA PODLASKA - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 34-23 (20-10)AZS Biała Podlaska: Jakub Tarasiuk (6), Mateusz Grzenkowicz (5), Julian ReszczyŃski (5), Wiktor Kwiatkowski (3), Filip Lewalski (3), Wiktor WÓjcik (3), Kamil Kozycz (2), Franciszek Wierzbicki (2), Dominik Antoniak (1), Kacper Baranowski (1), Bartłomiej Mazur (1), Bartosz Warmijak (1), Olaf Wojnecki (1), Łukasz Adamiuk, Łukasz Kandora, Daniel MakowskiZagłębie Sosnowiec: Kacper Kolano (4), Mateusz Szendzielorz (4), Adrian Danysz (3), Łukasz PŁonka (3), Jakub Szabat (3), Michał Kowalik (2), Wojciech Mrozek (2), Marcin GŁuszczenko (1), Jakub Kohrs (1), Michał Adamuszek, Michał Czapla, Sebastian Danysz, Mateusz Żaczek Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz