Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - I liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
MKS Kalisz - Wybrzeże Gdańsk 26-23
niedziela, 23 lutego 2020 00:27 | Email
MKS KALISZ - WYBRZEŻE GDAŃSK 26-23 (14-9)MKS Kalisz: Artur Klopsteg (4), Kiryl Kniazeu (4), Mykola Maliarevych (4), Maciej Pilitowski (4), Konrad Pilitowski (3), Marek Szpera (3), Kamil Adamski (2), Krzysztof Misiejuk (2), Artur BoŻek, Michał Drej, Arkadiusz Galewski, Paweł GĄsiorek, Robert Kamyszek, Mikołaj Krekora, Casper Liljestrand , Łukasz ZakretaWybrzeże Gdańsk: Wojciech Prymlewicz (6), Michał FraŃczak (3), Krzysztof Komarzewski (3), Paweł Salacz (3), Krzysztof GĄdek (2), Ramon Oliveira (2), Patryk Pieczonka (2), Piotr Papaj (1), Jacek Sulej (1), Kamil Adamczyk, Michał Bednarek, Ksawery Gajek, Kelian Janikowski, Paweł Kiepulski, Jakub MoryŃ, Przemysław Witkowski Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz