Login
Najpopularniejsze
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 0-0
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
- LZS II Starowice - LZS Gościce 7-2
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Ruch Chorzów - Lech Poznań 2-1
- Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - I liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
KPR Legionowo - Zagłębie Lubin 24-31
czwartek, 31 sierpnia 2023 05:29 | Email
KPR LEGIONOWO - ZAGŁĘBIE LUBIN 24-31 (11-15)KPR Legionowo: Filip FĄfara (4), Norbert Maksymczuk (4), Mateusz Chabior (3), Krystian WoŁowiec (3), Marcin Kostro (2), Adam Laskowski (2), Damian Pawelec (2), Kamil Adamczyk (1), Kacper BogudziŃski (1), Jakub BrzeziŃski (1), Sławomir Lewandowski (1), Sebastian PieŃkowski, Tomasz SzaŁkucki, Krzysztof Tylutki, Kacper Zacharski, Michał KlapkaZagłębie Lubin: Dawid Krysiak (9), Jakub MoryŃ (5), Patryk Iskra (4), Paweł Krupa (4), Piotr Rutkowski (3), Michał Bekisz (2), Danylo Hlushak (2), Paweł KaŁuŻny (1), Kamil Pedryc (1), Rafał Krupa, Arkadiusz Michalak, Damian Procho, Bartosz Sarnowski, Marcin Schodowski, Michał Stankiewicz, Mateusz Drozdalski Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz