- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- Porawie Większyce - MKS Kluczbork 0-3
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - I liga kobiet
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Gmina Kobierzyce - Ruch Chorzów 25-24
niedziela, 15 kwietnia 2018 11:17 | Email
GMINA KOBIERZYCE - RUCH CHORZÓW 25-24 (13-12)Kobierzyce: Monika Ciesiółkowska - Kinga Jakubowska (4), Paulina Wojda, Anna Mączka (10), Grażyna Janczak (5), Elżbieta Wesołowska (1), Magdalena Słota, Monika Kaźmierska (1), Mariola Wiertelak (2), Edyta Charzyńska, Jagoda Linkowska (1), Zuzanna Mazguła, Julia Walczak, Marta Dąbrowska (1), Martyna Michalak
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
KORONA KIELCE - RUCH CHORZÓW 20-22 (13-10)Korona: Priscila Santos, Aleksandra Orowicz, Sandra Zimnicka, Dominika Więckowska (2), Wiktoria Gliwińska (1), Magda Więckowska, Honorata Czekala (3), Magdalena Skowrońska (4), Honorata Syncerz (5), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Homonicka (4), Olesia Parandii (1), Magdalena Kędzior
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Zagłębie Lubin - MKS Lublin 22-22
niedziela, 11 marca 2018 13:19 | Email
ZAGŁĘBIE LUBIN - MKS LUBLIN 22-22 (9-11) Zagłębie: Monika Wąż - Kinga Grzyb (2), Małgorzata Mączka (4), Karolina Semeniuk (2), Małgorzata Trawczyńska (1), Małgorzata Buklarewicz (1), Adrianna Górna (2), Paulina Piechnik (3), Agnieszka Jochymek (1), Victoria Belmas (2), Klaudia Pielesz (1), Jovanna Milojević (3) |
Piłka ręczna - I liga kobiet |
START ELBLĄG - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 32-26 (14-15)
Start: Barbara Chromańska - Justyna Świerczek (1), Joanna Waga (5), Aleksandra Jędrzejczyk (3), Aleksandra Dorsz, Aleksandra Kwiecińska (2), Klaudia Powaga, Daria Szynkaruk (6), Sylwia Lisewska (9), Aleksandra Stokłosa (2), Patrycja Świerżewska, Hanna Yashchuk (4), Sołomija SzywerskaPiotrcovia: Aleksandra Kucharska (4), Katarzyna Matyja (1), Sylwia Klonowska (5), Monika Kopertowska (3), Paulina Marszałek (3), Daria Opelt, Anna Wasilewska (3), Klaudia Cygan, Andela Ivanović (1), Vladislava Belmas, Karolina Sarnecka, Katarzyna Wyrzychowska (6)
Vistal Gdynia - Zagłębie Lubin 23-23
Piłka ręczna - I liga kobiet |
VISTAL GDYNIA - ZAGŁĘBIE LUBIN 23-23 (11-13) Karne: 4-1
Gdynia: Katarzyna Janiszewska (5), Aneta Łabuda (8), Alicja Pękala (3), Oliwia Kamińska, Magdalena Stanulewicz (1), Weronika Kordowiecka, Joanna Kozłowska (1), Kinga Gutkowska (2), Marta Śliwińska, Patricia Matieli (2), Joanna Szarawaga (1), Paulina Uścinowicz, Jagoda BłaszkowskaZagłębie: Kinga Grzyb (4), Małgorzata Mączka (4), Karolina Semeniuk (1), Małgorzata Trawczyńska, Małgorzata Buklarewicz (2), Agata Wasiak (3), Marta Rosińska, Adrianna Górna, Paulina Piechnik (2), Agnieszka Jochymek (3), Viktoria Belmas, Klaudia Pielesz, Jovana Milojević (4), Monika Maliczkiewicz
Piotrcowia Piotrków Tryb. - Sudety Jelenia Góra 27-23
Piłka ręczna - I liga kobiet |
PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - SUDETY JELENIA GÓRA 27-23 (17-16)
Piotrcovia: Aleksandra Kucharska (1), Katarzyna Mateja (5), Sylwia Klonowska (1), Monika Kopertowska (4), Paulina Marszałek, Agata Wypych (2), Daria Opelt, Anna Wasilewska (2), Klaudia Cygan (1), Andela Ivanović, Vladislava Belmas (2), Zorica Despodovska (2), Karolina Sarnecka, Katarzyna Wyrzychowska (7)Sudety: Marta Karwecka (1), Oktawia Bielecka, Aleksandra Oreszczuk, Aleksandra Tomczyk (8), Małgorzata Jurczyk (4), Natalia Filończuk, Sabina Kobzar (3), Joanna Załoga (5), Sylwia Jasińska (1), Martyna Wierzbicka, Karolina Kanicka (1), Marta Tomczyk
Piotrcowia Piotrków Tryb. - UKS Kościerzyna 29-38
Piłka ręczna - I liga kobiet |
PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - UKS KOŚCIERZYNA 29-38 (16-23)
Piotrcowia: Aleksandra Kucharska (3), Katarzyna Matyja, Sylwia Klonowska (1), Monika Kopertowska (11), Paulina Marszałek (4), Daria Opelt, Anna Wasilewska (1), Klaudia Cygan, Andela Ivanović, Vladislava Belmas (7), Karolina Sarnecka, Katarzyna Wyrzychowska (2)Kościerzyna: Karolina Mokrzka (12), Weronika Sus (5), Agnieszka Liskowska, Magdalena Ziółkowska (4), Agnieszka Białek (4), Agnieszka Kordunowska-Lupa, Malwina Hartman (6), Natalia Rogożeńska (7), Patrycja Wójcik, Natalia Fesdorf
Pogoń Szczecin - UKS Kościerzyna 29-29
Piłka ręczna - I liga kobiet |
POGOŃ SZCZECIN - UKS KOŚCIERZYNA 29-29 (14-15)
Pogoń: Oktawia Płomińska (2), Patrycja Noga (4), Agata Cebula (1), Marlena Urbańska, Patrycja Królikowska (6), Sarka Marcikova, Natalia Janas, Marta Wawrzynkowska, Monika Koprowska (1), Natalia Nosek (3), Daria Zawistowska (1), Karolina Kochaniak (3), Natalia Krupa, Valentina Blazević (4), Joanna Gadzina (4)Kościerzyna: Karolina Mokrzka (1), Weronika Sus (4), Agnieszka Liskowska, Magdalena Ziółkowska (4), Agnieszka Białek (4), Agnieszka Kordunowska-Lupa, Malwina Hartman (7), Julia Siuda, Joanna Gędłek, Natalia Rogożeńska (6), Patrycja Wójcik (1), Natalia Fesdorf (1), Magda Krajewska (1)
Gmina Kobierzyce - Ruch Chorzów 23-16
Piłka ręczna - I liga kobiet |
GMINA KOBIERZYCE - RUCH CHORZÓW 23-16 (13-11)
Kobierzyce: Monika Ciesiółka - Magdalena Słota, Kinga Jakubowska (6), Beata Skalska (5), Paulina Wojda, Anna Mączka (1), Grażyna Janczak, Elżbieta Wesołowska (2), Monika Kazimierska (1), Mariola Wiertelak (3), Edyta Charzyńska, Julia Walczak, Marta Dąbrowska (5), Martyna MichalakRuch: Renata Kayumova - Karolina Kuszka, Magdalena Drażyk (4), Marcelina Polańska, Katarzyna Masłowska, Marlena Lesik (1), Agnieszka Piotrowska (2), Natalia Doktorczyk, Jonanna Rodak (3), Sandra Kiel, Żaneta Lipok (4), Natalia Stokowiec (2)