Login
Najpopularniejsze
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
AZS Biała Podlaska - Olimpia Piekary 35-27
sobota, 09 marca 2024 23:58 | Email
Piłka ręczna - II liga |
AZS BIAŁA PODLASKA - OLIMPIA PIEKARY 35-27 (17-14)
AZS Biała Podlaska: Jakub Tarasiuk (7), Mateusz Grzenkowicz (5), Kamil Kozycz (5), Bartłomiej Mazur (5), Łukasz Kandora (3), Franciszek Wierzbicki (3), Dominik Antoniak (2), Wiktor Kwiatkowski (2), Julian ReszczyŃski (2), Wiktor WÓjcik (1), Łukasz Adamiuk, Kacper Baranowski, Bartosz Warmijak, Daniel MakowskiOlimpia Piekary: Wojciech Parzonka (6), Szymon Kotalczyk (5), Szymon Hornik (2), Piotr Kowal (2), Patryk MiŁek (2), Michał RosÓŁ (2), Paweł WÓjcik (2), Mateusz Czapla (1), Tymoteusz Jakubowski (1), Jakub JÓŹwiak (1), Dawid Ludyga (1), Szymon Pluczyk (1), Jan Widera (1), Kacper Brzozowski, Dominik StĄpor, Sebastian Zapora
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz