Login
Najpopularniejsze
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Jurand Ciechanów - Olimpia Piekary 23-21
niedziela, 10 grudnia 2023 01:01 | Email
Piłka ręczna - II liga |
JURAND CIECHANÓW - OLIMPIA PIEKARY 23-21 (13-10)
Jurand Ciechanów: Mateusz FuksiŃski (5), Damian Rutkowski (4), Patryk DĘbiec (3), Krystian Marchewka (3), Bartosz Wojdak (3), Sebastian Dobrzyniecki (2), Dominik Mierzwicki (1), Piotr Wiszowaty (1), Tomasz WiŚniewski (1), Andrzej Kosik, Piotr Ruszkowski, Wiktor UrbaŃski, Piotr Budzich, Adam Lewkowicz, Adam Mirzejewski, Jakub OlszewskiOlimpia Piekary: Patryk MiŁek (4), Paweł WÓjcik (4), Wojciech Parzonka (3), Sebastian Zapora (3), Mateusz Czapla (2), Szymon Kotalczyk (2), Jakub JÓŹwiak (1), Piotr Kowal (1), Szymon Pluczyk (1), Bartosz Aronik, Tymoteusz Jakubowski, Dawid Ludyga, Dominik StĄpor, Kacper Brzozowski, Michał KarmaŃski, Michał RosÓŁ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz