Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7427
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - II liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Zagłębie Sosnowiec - SMS Kielce 26-32
czwartek, 18 kwietnia 2024 11:09 | Email
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SMS KIELCE 26-32 (11-15)Zagłębie Sosnowiec: Łukasz PŁonka (7), Kacper Kolano (6), Marcin GŁuszczenko (4), Dawid PiĄtek (4), Jakub Kohrs (2), Dawid MiĘsopust (2), Mateusz Szendzielorz (1), Michał Adamuszek, Michał Czapla, Szymon Koc, Michał Kowalik, Mateusz Mleczko, Wojciech Mrozek, Gracjan Nowak, Jakub Szabat, Mateusz ŻaczekSMS Kielce: Andrzej Korus (5), Piotr Mielczarski (5), Marcin PepliŃski (5), Jacek Fajfer (4), Kacper Aksamit (2), Adrian CichoŃ (2), Jakub Luksa (2), Kacper Olczyk (2), Szymon Wywrot (2), Filip BurzyŃski (1), Dawid Cacak (1), Łukasz Pilz (1), Dawid Bujok, Maksym Popielecki, Mikołaj Rodak, Daniel DroŻdŻ Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz