Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- Unia Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn 1-2
Top kluby
Oderka Opole - 7445
Stal Zawadzkie - 2556
Victoria Chrościce - 1799
Borussia Dortmund - 1647
Odra Koźle - 1429
Hertha Berlin - 1350
Unia Kolonowskie - 1301
Małapanew Ozimek - 1253
Beskidy Bielsko-Biała - 1026
Anglia - 987
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Puchar Sosnowiec (2023/2024)
Puchar Sosnowiec | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zagłębie II Sosnowiec | 4 | 12 | 24 | - | 1 |
2. | Unia Dąbrowa Górnicza | 5 | 12 | 20 | - | 3 |
3. | Szczakowianka Jaworzno | 4 | 9 | 14 | - | 7 |
4. | Sarmacja Będzin | 3 | 6 | 12 | - | 3 |
5. | Cyklon Rogoźnik | 3 | 6 | 6 | - | 10 |
6. | Górnik Piaski | 2 | 3 | 3 | - | 3 |
7. | Sarmacja II Będzin | 2 | 3 | 3 | - | 11 |
8. | KS Giebło | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
9. | Górnik Sosnowiec | 1 | 0 | 2 | - | 3 |
Łazowianka Łazy | 1 | 0 | 2 | - | 3 | |
Warta Zawiercie | 1 | 0 | 2 | - | 3 | |
Zagłębiak Tucznawa | 1 | 0 | 2 | - | 3 | |
13. | Przemsza Siewierz | 1 | 0 | 1 | - | 3 |
14. | Przemsza Okradzionków | 1 | 0 | 1 | - | 5 |
15. | MCKS Czeladź | 1 | 0 | 0 | - | 4 |
16. | MCKS II Czeladź | 1 | 0 | 0 | - | 7 |
Ostoja Żelisławice | 1 | 0 | 0 | - | 7 | |
18. | Czarni Sosnowiec | 1 | 0 | 0 | - | 8 |
Strażak Nowa Wieś | 1 | 0 | 0 | - | 8 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-09-05 - 16:30 | 1 | Sarmacja II Będzin - Warta Zawiercie | 3-2 |
2023-09-06 - 16:30 | 1 | Sarmacja Będzin - Przemsza Siewierz | 3-1 |
2023-09-06 - 16:30 | 1 | Strażak Nowa Wieś - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-8 |
2023-09-06 - 16:30 | 1 | Łazowianka Łazy - Górnik Piaski | 2-3 |
2023-09-06 - 18:30 | 1 | MCKS II Czeladź - Szczakowianka Jaworzno | 0-7 |
2023-09-20 - 16:30 | 2 | Górnik Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik | 2-3 |
2023-09-20 - 16:30 | 2 | Czarni Sosnowiec - Sarmacja Będzin | 0-8 |
2023-09-20 - 16:30 | 2 | Ostoja Żelisławice - Zagłębie II Sosnowiec | 0-7 |
2023-09-20 - 16:30 | 2 | Przemsza Okradzionków - Szczakowianka Jaworzno | 1-5 |
2023-09-20 - 16:30 | 2 | Górnik Piaski - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-1 |
2023-09-27 - 16:30 | 3 | Sarmacja II Będzin - Zagłębie II Sosnowiec | 0-9 |
2023-10-04 - 16:00 | 3 | Zagłębiak Tucznawa - Cyklon Rogoźnik | 2-3 |
2023-10-04 - 16:00 | 3 | Sarmacja Będzin - Szczakowianka Jaworzno | 1-2 |
2023-10-04 - 18:00 | 3 | MCKS Czeladź - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-4 |
2024-03-26 - 16:00 | 4 | Zagłębie II Sosnowiec - Szczakowianka Jaworzno | 5-0 |
2024-03-27 - 16:00 | 4 | Cyklon Rogoźnik - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-6 |
2024-04-16 - 00:00 | 5 | Zagłębie II Sosnowiec - Unia Dąbrowa Górnicza | 3-1 |