Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- Unia Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn 1-2
Top kluby
Oderka Opole - 7445
Stal Zawadzkie - 2556
Victoria Chrościce - 1799
Borussia Dortmund - 1647
Odra Koźle - 1429
Hertha Berlin - 1350
Unia Kolonowskie - 1301
Małapanew Ozimek - 1253
Beskidy Bielsko-Biała - 1026
Anglia - 987
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Puchar Rybnik (2017/2018)
Puchar Rybnik | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Forteca Świerklany | 3 | 9 | 14 | - | 1 |
2. | Odra Wodzisław | 3 | 9 | 11 | - | 3 |
3. | Odra II Wodzisław | 3 | 9 | 10 | - | 2 |
4. | Płomień Połomia | 3 | 6 | 14 | - | 6 |
5. | Unia Książenice | 2 | 6 | 9 | - | 1 |
6. | Granica Ruptawa | 3 | 6 | 7 | - | 3 |
7. | KP Kamień | 3 | 6 | 6 | - | 5 |
8. | KS Szczerbice | 2 | 3 | 4 | - | 2 |
9. | KS 27 Gołkowice | 2 | 3 | 3 | - | 3 |
10. | Zuch Orzepowice | 2 | 3 | 4 | - | 5 |
11. | MKS 32 Radziejów | 2 | 3 | 6 | - | 8 |
12. | Inter Krostoszowice | 2 | 3 | 4 | - | 6 |
Polonia Marklowice | 2 | 3 | 4 | - | 6 | |
14. | ROW II Rybnik | 2 | 3 | 2 | - | 4 |
15. | MKS Czerwionka | 1 | 0 | 2 | - | 3 |
16. | Noster Rybnik | 1 | 0 | 0 | - | 1 |
17. | Górnik Boguszowice | 1 | 0 | 0 | - | 2 |
18. | Dąb Dębieńsko | 1 | 0 | 2 | - | 5 |
19. | Gwiazda Skrzyszów | 1 | 0 | 0 | - | 3 |
LKS Baranowice | 1 | 0 | 0 | - | 3 | |
LKS Bełk | 1 | 0 | 0 | - | 3 | |
MKS Żory | 1 | 0 | 0 | - | 3 | |
Naprzód Rydułtowy | 1 | 0 | 0 | - | 3 | |
Polonia Łaziska Rybnickie | 1 | 0 | 0 | - | 3 | |
Rymer Rybnik | 1 | 0 | 0 | - | 3 | |
26. | Jedność Rogoźna | 1 | 0 | 0 | - | 4 |
27. | Orzeł Jankowice | 1 | 0 | 0 | - | 5 |
28. | Orzeł Palowice | 1 | 0 | 1 | - | 7 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2017-08-05 - 17:00 | 1 | Górnik Boguszowice - Odra II Wodzisław | 0-2 |
2017-08-05 - 17:00 | 1 | Inter Krostoszowice - Polonia Łaziska Rybnickie | 3-0 |
2017-08-05 - 17:00 | 1 | Orzeł Jankowice - Forteca Świerklany | 0-5 |
2017-08-06 - 17:00 | 1 | MKS Żory - Odra Wodzisław | 0-3 v.o. |
2017-08-06 - 17:00 | 1 | MKS Czerwionka - Polonia Marklowice | 2-3 |
2017-08-06 - 17:00 | 1 | KS Szczerbice - Rymer Rybnik | 3-0 v.o. |
2017-08-06 - 17:00 | 1 | Jedność Rogoźna - Granica Ruptawa | 0-4 |
2017-08-06 - 17:00 | 1 | Dąb Dębieńsko - MKS 32 Radziejów | 2-5 |
2017-08-06 - 17:00 | 1 | KP Kamień - Naprzód Rydułtowy | 3-0 v.o. |
2017-08-06 - 17:00 | 1 | KS 27 Gołkowice - Gwiazda Skrzyszów | 3-0 v.o. |
2017-08-06 - 17:00 | 1 | LKS Baranowice - Unia Książenice | 0-3 v.o. |
2017-08-06 - 17:00 | 1 | Noster Rybnik - ROW II Rybnik | 0-1 |
2017-08-06 - 17:00 | 1 | Orzeł Palowice - Płomień Połomia | 1-7 |
2017-08-06 - 17:00 | 1 | Zuch Orzepowice - LKS Bełk | 3-0 v.o. |
2017-08-30 - 17:00 | 2 | Polonia Marklowice - Odra Wodzisław | 1-4 |
2017-08-30 - 17:00 | 2 | KS Szczerbice - Granica Ruptawa | 1-2 |
2017-08-30 - 17:00 | 2 | MKS 32 Radziejów - Odra II Wodzisław | 1-6 |
2017-08-30 - 17:00 | 2 | KP Kamień - KS 27 Gołkowice | 3-0 v.o. |
2017-08-30 - 17:00 | 2 | Inter Krostoszowice - Unia Książenice | 1-6 |
2017-08-30 - 17:00 | 2 | ROW II Rybnik - Forteca Świerklany | 1-4 |
2017-08-30 - 17:00 | 2 | Zuch Orzepowice - Płomień Połomia | 1-5 |
2017-09-20 - 16:00 | 3 | KP Kamień - Forteca Świerklany | 0-5 |
2017-09-20 - 16:00 | 3 | Płomień Połomia - Odra Wodzisław | 2-4 |
2018-03-10 - 15:30 | 3 | Granica Ruptawa - Odra II Wodzisław | 1-2 |