Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- Unia Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn 1-2
Top kluby
Oderka Opole - 7445
Stal Zawadzkie - 2556
Victoria Chrościce - 1799
Borussia Dortmund - 1647
Odra Koźle - 1429
Hertha Berlin - 1350
Unia Kolonowskie - 1301
Małapanew Ozimek - 1253
Beskidy Bielsko-Biała - 1026
Anglia - 987
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (2023/2024)
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LZS Rudniki | 11 | 30 | 74 | - | 29 |
2. | MKS II Kluczbork | 11 | 28 | 115 | - | 15 |
3. | APN Namysłów | 10 | 27 | 124 | - | 10 |
4. | LZS Ligota Oleska | 11 | 24 | 109 | - | 25 |
5. | Widawa Wilków | 11 | 21 | 61 | - | 22 |
6. | Motor Praszka | 11 | 21 | 101 | - | 43 |
7. | LZS Kuniów | 11 | 18 | 62 | - | 48 |
8. | OKS II Olesno | 10 | 16 | 75 | - | 40 |
9. | Piast Gorzów Śl. | 11 | 10 | 30 | - | 72 |
10. | OKS III Olesno | 10 | 9 | 73 | - | 70 |
11. | LZS Kujakowice | 11 | 9 | 31 | - | 55 |
12. | LZS II Ligota Oleska | 11 | 6 | 33 | - | 174 |
13. | LZS Bogacica | 10 | 3 | 19 | - | 123 |
14. | LZS Krzywizna | 11 | 0 | 21 | - | 202 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2024-03-17 - 11:00 | 1 | LZS Krzywizna - Piast Gorzów Śl. | 5-12 |
2024-03-17 - 11:00 | 1 | LZS Kuniów - LZS Rudniki | 1-4 |
2024-03-18 - 16:00 | 1 | OKS III Olesno - Widawa Wilków | 1-10 |
2024-03-18 - 16:00 | 1 | LZS Kujakowice - LZS Ligota Oleska | 2-6 |
2024-03-18 - 16:00 | 1 | APN Namysłów - Motor Praszka | 11-3 |
2024-03-18 - 16:30 | 1 | LZS II Ligota Oleska - LZS Bogacica | 8-2 |
2024-03-18 - 18:00 | 1 | MKS II Kluczbork - OKS II Olesno | 5-1 |
2024-03-21 - 16:00 | 2 | LZS Rudniki - LZS Kujakowice | 7-0 |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | APN Namysłów - LZS Kuniów | 14-0 |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | LZS Ligota Oleska - OKS III Olesno | 11-5 |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | Widawa Wilków - LZS II Ligota Oleska | 9-0 |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | LZS Bogacica - LZS Krzywizna | 12-1 |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | Piast Gorzów Śl. - MKS II Kluczbork | 0-11 |
2024-03-25 - 16:00 | 2 | Motor Praszka - OKS II Olesno | 5-10 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | OKS II Olesno - Piast Gorzów Śl. | 8-0 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | LZS Krzywizna - Widawa Wilków | 0-20 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | LZS II Ligota Oleska - LZS Ligota Oleska | 1-19 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | OKS III Olesno - LZS Rudniki | 2-4 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | LZS Kujakowice - APN Namysłów | 1-9 |
2024-04-04 - 17:00 | 3 | LZS Kuniów - Motor Praszka | 3-2 |
2024-04-04 - 18:00 | 3 | MKS II Kluczbork - LZS Bogacica | 38-0 |
2024-04-08 - 17:00 | 4 | LZS Kuniów - LZS Kujakowice | 3-5 |
2024-04-08 - 17:00 | 4 | APN Namysłów - OKS III Olesno | 3-0 v.o. |
2024-04-08 - 17:00 | 4 | LZS Rudniki - LZS II Ligota Oleska | 20-1 |
2024-04-08 - 17:00 | 4 | LZS Ligota Oleska - LZS Krzywizna | 26-1 |
2024-04-08 - 17:00 | 4 | Widawa Wilków - MKS II Kluczbork | 1-3 |
2024-04-08 - 17:00 | 4 | LZS Bogacica - OKS II Olesno | 0-16 |
2024-04-08 - 17:00 | 4 | Motor Praszka - Piast Gorzów Śl. | 14-1 |
2024-04-13 - 12:00 | 5 | LZS Krzywizna - LZS Rudniki | 1-10 |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | Piast Gorzów Śl. - LZS Bogacica | 7-0 |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | OKS II Olesno - Widawa Wilków | 4-6 |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | MKS II Kluczbork - LZS Ligota Oleska | 3-2 |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | LZS II Ligota Oleska - APN Namysłów | 0-30 |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | OKS III Olesno - LZS Kuniów | 2-7 |
2024-04-15 - 17:30 | 5 | LZS Kujakowice - Motor Praszka | 1-5 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | LZS Kujakowice - OKS III Olesno | 1-4 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | LZS Kuniów - LZS II Ligota Oleska | 9-3 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | APN Namysłów - LZS Krzywizna | 37-0 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | LZS Rudniki - MKS II Kluczbork | 4-3 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | LZS Ligota Oleska - OKS II Olesno | 12-4 |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | Widawa Wilków - Piast Gorzów Śl. | 3-0 v.o. |
2024-04-22 - 18:00 | 6 | Motor Praszka - LZS Bogacica | 14-2 |
2024-04-25 - 18:00 | 7 | LZS Bogacica - Widawa Wilków | 0-6 |
2024-04-25 - 18:00 | 7 | Piast Gorzów Śl. - LZS Ligota Oleska | 1-10 |
2024-04-25 - 18:00 | 7 | OKS II Olesno - LZS Rudniki | 17-2 |
2024-04-25 - 18:00 | 7 | MKS II Kluczbork - APN Namysłów | 5-3 |
2024-04-25 - 18:00 | 7 | OKS III Olesno - Motor Praszka | 4-15 |
2024-04-28 - 11:00 | 7 | LZS Krzywizna - LZS Kuniów | 3-13 |
2024-04-29 - 18:00 | 7 | LZS II Ligota Oleska - LZS Kujakowice | 2-11 |
2024-04-29 - 18:00 | 8 | LZS Rudniki - Piast Gorzów Śl. | 10-0 |
2024-05-06 - 18:00 | 8 | OKS III Olesno - LZS II Ligota Oleska | 29-2 |
2024-05-06 - 18:00 | 8 | LZS Kujakowice - LZS Krzywizna | 10-1 |
2024-05-06 - 18:00 | 8 | LZS Kuniów - MKS II Kluczbork | 4-4 |
2024-05-06 - 18:00 | 8 | APN Namysłów - OKS II Olesno | 3-0 v.o. |
2024-05-06 - 18:00 | 8 | LZS Ligota Oleska - LZS Bogacica | 14-0 |
2024-05-06 - 18:00 | 8 | Motor Praszka - Widawa Wilków | 1-5 |
2024-05-10 - 18:00 | 9 | LZS Krzywizna - OKS III Olesno | 2-26 |
2024-05-13 - 18:00 | 9 | Widawa Wilków - LZS Ligota Oleska | 1-4 |
2024-05-13 - 18:00 | 9 | LZS Bogacica - LZS Rudniki | 2-7 |
2024-05-13 - 18:00 | 9 | Piast Gorzów Śl. - APN Namysłów | 1-8 |
2024-05-13 - 18:00 | 9 | OKS II Olesno - LZS Kuniów | 7-7 |
2024-05-13 - 18:00 | 9 | MKS II Kluczbork - LZS Kujakowice | 5-0 |
2024-05-13 - 18:00 | 9 | LZS II Ligota Oleska - Motor Praszka | 3-15 |
2024-05-15 - 18:00 | 10 | OKS III Olesno - MKS II Kluczbork | 0-15 |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | LZS II Ligota Oleska - LZS Krzywizna | 13-7 |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | LZS Kujakowice - OKS II Olesno | 0-8 |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | LZS Kuniów - Piast Gorzów Śl. | 3-3 |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | APN Namysłów - LZS Bogacica | - |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | LZS Rudniki - Widawa Wilków | 3-0 |
2024-05-16 - 18:00 | 10 | Motor Praszka - LZS Ligota Oleska | 4-3 |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | LZS Ligota Oleska - LZS Rudniki | 2-3 |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | Widawa Wilków - APN Namysłów | 0-6 |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | LZS Bogacica - LZS Kuniów | 1-12 |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | Piast Gorzów Śl. - LZS Kujakowice | 5-0 |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | MKS II Kluczbork - LZS II Ligota Oleska | 23-0 |
2024-05-20 - 18:00 | 11 | LZS Krzywizna - Motor Praszka | 0-23 |
2024-05-22 - 18:00 | 11 | OKS II Olesno - OKS III Olesno | - |
2024-05-23 - 18:00 | 12 | Motor Praszka - LZS Rudniki | - |
2024-05-24 - 18:00 | 12 | LZS Kujakowice - LZS Bogacica | - |
2024-05-25 - 12:00 | 12 | LZS Krzywizna - MKS II Kluczbork | - |
2024-05-27 - 18:00 | 12 | OKS III Olesno - Piast Gorzów Śl. | - |
2024-05-27 - 18:00 | 12 | LZS Kuniów - Widawa Wilków | - |
2024-05-27 - 18:00 | 12 | APN Namysłów - LZS Ligota Oleska | - |
2024-05-28 - 18:00 | 12 | LZS II Ligota Oleska - OKS II Olesno | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | LZS Rudniki - APN Namysłów | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | LZS Ligota Oleska - LZS Kuniów | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | Widawa Wilków - LZS Kujakowice | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | LZS Bogacica - OKS III Olesno | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | Piast Gorzów Śl. - LZS II Ligota Oleska | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | OKS II Olesno - LZS Krzywizna | - |
2024-06-03 - 18:00 | 13 | MKS II Kluczbork - Motor Praszka | - |