Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- Unia Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn 1-2
Top kluby
Oderka Opole - 7445
Stal Zawadzkie - 2556
Victoria Chrościce - 1799
Borussia Dortmund - 1647
Odra Koźle - 1429
Hertha Berlin - 1350
Unia Kolonowskie - 1301
Małapanew Ozimek - 1253
Beskidy Bielsko-Biała - 1026
Anglia - 987
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Siatkówka - III liga kobiet gr. 3 (2023/2024)
III liga kobiet gr. 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Silesia Częstochowa | 18 | 50 | 53 | - | 11 |
2. | NTSK Nysa | 18 | 43 | 49 | - | 22 |
3. | Silesia Miechowice | 18 | 42 | 47 | - | 21 |
4. | Chełmiec Wałbrzych | 18 | 33 | 43 | - | 31 |
5. | Sari Żory | 18 | 22 | 30 | - | 40 |
6. | GLKS Janków Przygrodzki | 18 | 21 | 32 | - | 40 |
7. | Polonia Łaziska G. | 18 | 20 | 24 | - | 39 |
8. | Volley Wrocław | 18 | 19 | 24 | - | 39 |
9. | Częstochowianka Częstochowa | 18 | 11 | 21 | - | 48 |
10. | AZS Wrocław | 18 | 9 | 19 | - | 51 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-10-07 - 00:00 | 1 | Sari Żory - Polonia Łaziska G. | 1-3 |
2023-10-07 - 00:00 | 1 | Silesia Częstochowa - Silesia Miechowice | 3-1 |
2023-10-07 - 00:00 | 1 | NTSK Nysa - Chełmiec Wałbrzych | 3-2 |
2023-10-07 - 00:00 | 1 | AZS Wrocław - Volley Wrocław | 0-3 |
2023-10-07 - 00:00 | 1 | Częstochowianka Częstochowa - GLKS Janków Przygrodzki | 0-3 |
2023-10-14 - 00:00 | 2 | Częstochowianka Częstochowa - AZS Wrocław | 3-2 |
2023-10-14 - 00:00 | 2 | Volley Wrocław - NTSK Nysa | 0-3 |
2023-10-14 - 00:00 | 2 | Chełmiec Wałbrzych - Silesia Częstochowa | 2-3 |
2023-10-14 - 00:00 | 2 | Silesia Miechowice - Sari Żory | 3-0 |
2023-10-14 - 00:00 | 2 | Polonia Łaziska G. - GLKS Janków Przygrodzki | 3-1 |
2023-10-21 - 00:00 | 3 | Polonia Łaziska G. - Silesia Miechowice | 0-3 |
2023-10-21 - 00:00 | 3 | Sari Żory - Chełmiec Wałbrzych | 0-3 |
2023-10-21 - 00:00 | 3 | Volley Wrocław - Silesia Częstochowa | 0-3 |
2023-10-21 - 00:00 | 3 | NTSK Nysa - Częstochowianka Częstochowa | 2-3 |
2023-10-21 - 00:00 | 3 | AZS Wrocław - GLKS Janków Przygrodzki | 1-3 |
2023-10-28 - 00:00 | 4 | AZS Wrocław - NTSK Nysa | 1-3 |
2023-10-28 - 00:00 | 4 | Częstochowianka Częstochowa - Silesia Częstochowa | 0-3 |
2023-10-28 - 00:00 | 4 | Volley Wrocław - Sari Żory | 1-3 |
2023-10-28 - 00:00 | 4 | Chełmiec Wałbrzych - Polonia Łaziska G. | 3-0 |
2023-10-28 - 00:00 | 4 | GLKS Janków Przygrodzki - Silesia Miechowice | 1-3 |
2023-11-04 - 00:00 | 5 | Silesia Miechowice - Chełmiec Wałbrzych | 3-1 |
2023-11-04 - 00:00 | 5 | Polonia Łaziska G. - Volley Wrocław | 1-3 |
2023-11-04 - 00:00 | 5 | Sari Żory - Częstochowianka Częstochowa | 3-0 |
2023-11-04 - 00:00 | 5 | Silesia Częstochowa - AZS Wrocław | 3-0 |
2023-11-04 - 00:00 | 5 | NTSK Nysa - GLKS Janków Przygrodzki | 3-1 |
2023-11-11 - 00:00 | 6 | NTSK Nysa - Silesia Częstochowa | 3-2 |
2023-11-11 - 00:00 | 6 | AZS Wrocław - Sari Żory | 3-2 |
2023-11-11 - 00:00 | 6 | Częstochowianka Częstochowa - Polonia Łaziska G. | 1-3 |
2023-11-11 - 00:00 | 6 | Volley Wrocław - Silesia Miechowice | 0-3 |
2023-11-11 - 00:00 | 6 | GLKS Janków Przygrodzki - Chełmiec Wałbrzych | 2-3 |
2023-11-18 - 00:00 | 7 | Chełmiec Wałbrzych - Volley Wrocław | 3-0 |
2023-11-18 - 00:00 | 7 | Silesia Miechowice - Częstochowianka Częstochowa | 3-0 |
2023-11-18 - 00:00 | 7 | Polonia Łaziska G. - AZS Wrocław | 3-1 |
2023-11-18 - 00:00 | 7 | Sari Żory - NTSK Nysa | 1-3 |
2023-11-18 - 00:00 | 7 | Silesia Częstochowa - GLKS Janków Przygrodzki | 3-1 |
2023-11-25 - 00:00 | 8 | Silesia Częstochowa - Sari Żory | 3-0 |
2023-11-25 - 00:00 | 8 | NTSK Nysa - Polonia Łaziska G. | 3-1 |
2023-11-25 - 00:00 | 8 | Silesia Miechowice - AZS Wrocław | 3-0 |
2023-11-25 - 00:00 | 8 | Częstochowianka Częstochowa - Chełmiec Wałbrzych | 1-3 |
2023-11-25 - 00:00 | 8 | GLKS Janków Przygrodzki - Volley Wrocław | 3-1 |
2023-12-02 - 00:00 | 9 | Volley Wrocław - Częstochowianka Częstochowa | 2-3 |
2023-12-02 - 00:00 | 9 | Chełmiec Wałbrzych - AZS Wrocław | 2-3 |
2023-12-02 - 00:00 | 9 | Silesia Miechowice - NTSK Nysa | 0-3 |
2023-12-02 - 00:00 | 9 | Polonia Łaziska G. - Silesia Częstochowa | 0-3 |
2023-12-02 - 00:00 | 9 | Sari Żory - GLKS Janków Przygrodzki | 2-3 |
2023-12-09 - 00:00 | 10 | Polonia Łaziska G. - Sari Żory | 3-2 |
2023-12-09 - 00:00 | 10 | Chełmiec Wałbrzych - NTSK Nysa | 3-2 |
2023-12-09 - 00:00 | 10 | Volley Wrocław - AZS Wrocław | 3-0 |
2023-12-09 - 00:00 | 10 | GLKS Janków Przygrodzki - Częstochowianka Częstochowa | 3-0 |
2024-02-28 - 00:00 | 10 | Silesia Miechowice - Silesia Częstochowa | 2-3 |
2023-12-16 - 00:00 | 11 | AZS Wrocław - Częstochowianka Częstochowa | 3-2 |
2023-12-16 - 00:00 | 11 | NTSK Nysa - Volley Wrocław | 3-0 |
2023-12-16 - 00:00 | 11 | Silesia Częstochowa - Chełmiec Wałbrzych | 3-0 |
2023-12-16 - 00:00 | 11 | Sari Żory - Silesia Miechowice | 2-3 |
2023-12-16 - 00:00 | 11 | GLKS Janków Przygrodzki - Polonia Łaziska G. | 3-1 |
2023-12-06 - 00:00 | 12 | Chełmiec Wałbrzych - Sari Żory | 3-1 |
2024-01-13 - 00:00 | 12 | Częstochowianka Częstochowa - NTSK Nysa | 0-3 |
2024-01-13 - 00:00 | 12 | GLKS Janków Przygrodzki - AZS Wrocław | 3-2 |
2024-01-27 - 00:00 | 12 | Silesia Częstochowa - Volley Wrocław | 3-0 |
2024-01-31 - 00:00 | 12 | Silesia Miechowice - Polonia Łaziska G. | 3-0 |
2024-01-20 - 00:00 | 13 | NTSK Nysa - AZS Wrocław | 3-0 |
2024-01-20 - 00:00 | 13 | Silesia Częstochowa - Częstochowianka Częstochowa | 3-1 |
2024-01-20 - 00:00 | 13 | Sari Żory - Volley Wrocław | 3-1 |
2024-01-20 - 00:00 | 13 | Polonia Łaziska G. - Chełmiec Wałbrzych | 0-3 |
2024-02-14 - 00:00 | 13 | Silesia Miechowice - GLKS Janków Przygrodzki | 3-1 |
2024-02-03 - 00:00 | 14 | Volley Wrocław - Polonia Łaziska G. | 3-0 |
2024-02-03 - 00:00 | 14 | Częstochowianka Częstochowa - Sari Żory | 1-3 |
2024-02-03 - 00:00 | 14 | AZS Wrocław - Silesia Częstochowa | 0-3 |
2024-02-10 - 00:00 | 14 | GLKS Janków Przygrodzki - NTSK Nysa | 2-3 |
2024-03-09 - 00:00 | 14 | Chełmiec Wałbrzych - Silesia Miechowice | 2-3 |
2024-01-18 - 00:00 | 15 | Sari Żory - AZS Wrocław | 3-1 |
2024-02-17 - 00:00 | 15 | Silesia Częstochowa - NTSK Nysa | 3-0 |
2024-02-17 - 00:00 | 15 | Polonia Łaziska G. - Częstochowianka Częstochowa | 3-0 |
2024-02-17 - 00:00 | 15 | Silesia Miechowice - Volley Wrocław | 3-1 |
2024-02-17 - 00:00 | 15 | Chełmiec Wałbrzych - GLKS Janków Przygrodzki | 3-0 |
2024-02-04 - 00:00 | 16 | AZS Wrocław - Polonia Łaziska G. | 0-3 |
2024-03-02 - 00:00 | 16 | Volley Wrocław - Chełmiec Wałbrzych | 3-1 |
2024-03-02 - 00:00 | 16 | Częstochowianka Częstochowa - Silesia Miechowice | 1-3 |
2024-03-02 - 00:00 | 16 | NTSK Nysa - Sari Żory | 3-1 |
2024-03-02 - 00:00 | 16 | GLKS Janków Przygrodzki - Silesia Częstochowa | 1-3 |
2024-03-10 - 00:00 | 17 | AZS Wrocław - Silesia Miechowice | 0-3 |
2024-03-16 - 00:00 | 17 | Sari Żory - Silesia Częstochowa | 0-3 |
2024-03-16 - 00:00 | 17 | Chełmiec Wałbrzych - Częstochowianka Częstochowa | 3-2 |
2024-03-16 - 00:00 | 17 | Volley Wrocław - GLKS Janków Przygrodzki | 3-1 |
2024-03-17 - 00:00 | 17 | Polonia Łaziska G. - NTSK Nysa | 0-3 |
2024-03-23 - 00:00 | 18 | Częstochowianka Częstochowa - Volley Wrocław | 3-0 |
2024-03-23 - 00:00 | 18 | AZS Wrocław - Chełmiec Wałbrzych | 2-3 |
2024-03-23 - 00:00 | 18 | NTSK Nysa - Silesia Miechowice | 3-2 |
2024-03-23 - 00:00 | 18 | Silesia Częstochowa - Polonia Łaziska G. | 3-0 |
2024-03-23 - 00:00 | 18 | GLKS Janków Przygrodzki - Sari Żory | 0-3 |