Login
Najpopularniejsze
- Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice 23-28
- Concordia Knurów - Tempo Paniówki 3-1
- Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice 5-1
- Śląsk II Wrocław - MKS Kluczbork 0-1
- LKS Goczałkowice - Unia Turza Śl. 4-2
- Odra II Opole - Pogoń Prudnik 3-2
- KS Twardawa - Orzeł Branice 1-1
- Unia Kalety - Drama Zbrosławice 1-4
- Unia Głuchołazy - Polonia Prószków 1-1
- Unia Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn 1-2
Top kluby
Oderka Opole - 7445
Stal Zawadzkie - 2556
Victoria Chrościce - 1799
Borussia Dortmund - 1647
Odra Koźle - 1429
Hertha Berlin - 1350
Unia Kolonowskie - 1301
Małapanew Ozimek - 1253
Beskidy Bielsko-Biała - 1026
Anglia - 987
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - III liga (1989/1990)
III liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 0 | 65 | 75 | - | 20 |
2. | GKS Tychy | 0 | 60 | 75 | - | 33 |
3. | Piast Nowa Ruda | 0 | 58 | 65 | - | 27 |
4. | Górnik Pszów | 0 | 55 | 67 | - | 35 |
5. | Piast Gliwice | 0 | 53 | 55 | - | 31 |
6. | Chrobry Głogów | 0 | 53 | 62 | - | 43 |
7. | Concordia Knurów | 0 | 44 | 57 | - | 45 |
8. | Odra Opole | 0 | 44 | 57 | - | 48 |
9. | Carbo Gliwice | 0 | 42 | 54 | - | 43 |
10. | Górnik MK Katowice | 0 | 41 | 47 | - | 40 |
11. | Ślęza Wrocław | 0 | 38 | 42 | - | 39 |
12. | MCKS Czeladź | 0 | 37 | 34 | - | 31 |
13. | Naprzód Rydułtowy | 0 | 35 | 49 | - | 49 |
14. | Metal Kluczbork | 0 | 34 | 31 | - | 41 |
15. | Ruch Radzionków | 0 | 32 | 31 | - | 43 |
16. | ROW Rybnik | 0 | 31 | 45 | - | 57 |
17. | Kuźnia Jawor | 0 | 24 | 32 | - | 58 |
18. | Granica Bogatynia | 0 | 7 | 27 | - | 90 |
19. | Małapanew Ozimek | 0 | 4 | 20 | - | 77 |
20. | Victoria Świebodzice | 0 | 3 | 24 | - | 100 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |