Login
Znajdź w serwisie
Najpopularniejsze
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice 1-1
- Rekord Bielsko-Biała - LZS Starowice 6-2
- LZS Ujazd - LZS Chrząstowice 4-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1298
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Raków II Częstochowa - Warta Gorzów Wlkp. 0-1
niedziela, 01 października 2023 10:21 | Email
Piłka nożna - IV liga |
RAKÓW II CZĘSTOCHOWA - WARTA GORZÓW WLKP. 0-1 (0-0)
0-1 53min. Adrian Bielawski (karny)
Raków II Częstochowa: Kacper Bieszczad, Mateusz Głowiński, Nikodem Kitowski (68 Jakub Cierpiał), Patryk Malamis, Piotr Malinowski (80 Łukasz Makarski), Jerzy Napieraj, Tomasz Okulicki, Tomasz Walczak, Jakub Wireński (85 Oliwier Długosz), Szymon Zielonka, Wiktor ŻołądźWarta Gorzów Wlkp.: Adrian Bielawski, Jakub Duda, Karol Gardzielewicz, Mateusz Kaczorowski, Igor Lewandowski, Piotr Majerczyk, Konrad Przybylski, Dawid Smug, Maksymilian Trepczyński (60 Paweł Jachno), Dawid Ufir (87 Krystian Rybicki), Kamil Walków (70 Adrian Marchel)
Obserwator: Ryszard Kostoń, Sędzia asystent 2: Kacper Kochelski, Sędzia asystent 1: Dawid Jałmużna, Sędzia główny: Tomasz Lewandowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz