Login
Znajdź w serwisie
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Gwarek Tarnowskie Góry - Raków II Częstochowa 0-0
poniedziałek, 07 listopada 2022 22:20 | Email
Piłka nożna - IV liga |
GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 0-0 (0-0)
Gwarek Tarnowskie Góry: Neison Antunes Pereira (62 Michał Rakowiecki), Mateusz Bąk, Kacper Będzieszak, Michał Biskup, Maciej Borycka, Błażej Czuban (76 Mateusz Bednorz), Sebastian Pączko (62 Mateusz Urbański), Marcel Pleban, Mateusz Prochoń, Jakub Siga, Jakub TrojanowskiRaków II Częstochowa: Adrián Balboa, Michał Czekaj, Xavier Dziekoński, Łukasz Furtak, Tobiasz Kubik (52 Szymon Rygiel), Oliwier Kucharczyk, Piotr Malinowski, Łukasz Mazurek (61 Jakub Bator), Przemysław Mizgała (46 Jakub Wireński), Przemysław Oziębała, Szymon Zielonka
Delegat: Bogusław Walica, Obserwator: Dagobert Kroll, Sędzia asystent 2: Bartosz Jeż, Sędzia asystent 1: Łukasz Jakubski, Sędzia główny: Maciej Węgrzyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz