Login
Znajdź w serwisie
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7440
Stal Zawadzkie - 2552
Victoria Chrościce - 1795
Borussia Dortmund - 1643
Odra Koźle - 1425
Hertha Berlin - 1346
Unia Kolonowskie - 1296
Małapanew Ozimek - 1248
Beskidy Bielsko-Biała - 1022
Anglia - 983
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Carina Gubin - Polonia Bytom 0-1
poniedziałek, 07 listopada 2022 22:20 | Email
Piłka nożna - IV liga |
CARINA GUBIN - POLONIA BYTOM 0-1 (0-0)
0-1 81min. Lucjan Zieliński
Carina Gubin: Wojciech Boksiński, Szymon Czajor, Maciej Diduszko, Przemysław Haraszkiewicz (72 Denis Matuszewski), Yuya Kamon (85 Adam Borkowski), Kacper Laskowski, Wiktor Maliszewski (46 Kacper Staszkowian), Damian Płonka, Jakub Ryś (85 Konrad Grzymisławski), Dominik Więcek, Bartosz WoźniakPolonia Bytom: Konrad Andrzejczak (32 Jakub Góralczyk), Michał Bedronka (12 Norbert Radkiewicz), Tomasz Gajda (60 Dominik Konieczny), Dawid Krzemień (60 Filip Żagiel), Mateusz Lipp, Eryk Mirus, Patryk Stefański, Dawid Wolny, Jacek Wuwer (46 Lucjan Zieliński), Łukasz Zejdler, Ruslan Zubkov
Obserwator: Piotr Przybyłowski, Sędzia asystent 2: Mariusz Mordarski, Sędzia asystent 1: Wojciech Kozik, Sędzia główny: Filip Paszczyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz