Login
Znajdź w serwisie
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- Polonia Bytom - KKS Kalisz 1-1
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Raków Częstochowa - Górnik Zabrze 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 0-1
poniedziałek, 26 września 2022 03:59 | Email
Piłka nożna - IV liga |
LKS GOCZAŁKOWICE - GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 0-1 (0-0)
0-1 47min. Michał Biskup
LKS Goczałkowice: Adam Danch, Radosław Dzierbicki (88 Dominik Zięba), Szymon Gemborys, Łukasz Hanzel, Krzysztof Kiklaisz, Dawid Lipniak (83 Michał Nadolski), Mariusz Magiera, Klaudiusz Mazur, Denys Prytykovskyi (83 Michał Szymała), Bartłomiej Ślosarczyk (67 Michał Nagrodzki), Daniel Warzycki (67 Konrad Sieracki)Gwarek Tarnowskie Góry: Neison Antunes Pereira (63 Jakub Siga), Daniel Barbus, Kacper Będzieszak, Michał Biskup, Maciej Borycka, Maksym Gendera, Sebastian Pączko (73 Mateusz Bąk), Mateusz Prochoń, Szymon Przystalski (73 Marcel Pleban), Jakub Trojanowski, Patryk Wiszniowski (82 Mateusz Urbański)
Sędzia asystent 1: Bartosz Słysz, Obserwator: Piotr Musialik, Sędzia asystent 2: Artur Grzesiuk, Sędzia główny: Mariusz Goriwoda
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz