Login
Najpopularniejsze
- LZS Wrzoski - Dziesiątka II Opole 4-4
- Rekord Bielsko-Biała - Górnik Polkowice 2-1
- Będzie jedna grupa
- Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1-2
- Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry 3-1
- LZS Starowice - Odra Bytom Odrzański 1-3
- Terminarz - I liga Piłka nożna
- Czarni Otmuchów - LZS Walce 0-0
- Stilon Gorzów Wlkp. - Pniówek Pawłowice 1-3
- Warta Poznań - Odra Opole 2-1
Top kluby
Oderka Opole - 7454
Stal Zawadzkie - 2564
Victoria Chrościce - 1809
Borussia Dortmund - 1655
Odra Koźle - 1436
Hertha Berlin - 1357
Unia Kolonowskie - 1308
Małapanew Ozimek - 1259
Beskidy Bielsko-Biała - 1033
Anglia - 993
Najnowsze terminarze
-
Puchar Okręg Opole (Piłka nożna) -
Klasa W Opole gr. 2 (Piłka nożna) -
Klasa W Opole gr. 1 (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę W (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w V lidze (Piłka nożna) -
II liga śląska (Pd) (Piłka nożna) -
II liga śląska (Pn) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Unia Tułowice - GKS Grodków 1-0
niedziela, 15 października 2017 21:14 | Email
Piłka nożna - Juniorzy młodsi III liga |
UNIA TUŁOWICE - GKS GRODKÓW 1-0 (1-0) 1-0 23min. Rafał Scheike
Unia Tułowice: Klaudiusz Kajda - Karol Lepianka, Kacper Jagieła, Kamil Borowicz, Piotr Duda, Jakub Gala, Kacper Koteluk, Łukasz Puchała, Rafał Scheike, Mateusz Seredyka, Michał WesołowskiGKS Grodków: Maciej Syposz - Marcel Śliwiński, Michał Popów, Paweł Chmielowski (41 Bartosz Rudyk), Dominik Giedyk, Michał Gul (70 Kamil Nesterak), Kacper Kohsek, Tomasz Rademacher, Konrad Staniak, Jan Strojek, Oskar Strzałkowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz