Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Pomologia II Prószków - Unia Krapkowice 1-0
środa, 28 września 2022 16:43 | Email
Piłka nożna - Juniorzy młodsi II liga |
POMOLOGIA II PRÓSZKÓW - UNIA KRAPKOWICE 1-0 (0-0)
1-0 74min. Jakub Habior
Pomologia II Prószków: Jakub Augustyniak (65 Daniel Elbing), Marcel Duda, Jakub Habior, Karol Jakubczyk, Christian Kaczmarek (68 Łukasz Nowosielski), Kamil Klimaszka (75 Jacek Kaczmarczyk), Jakub Kubiak (46 Szymon Jarzyński), Mateusz Pilarczyk, Hubert Szatan (65 Kacper Zapotoczny), Mateusz Tomala (46 Paweł Majka), Kacper WójcickiUnia Krapkowice: Paweł Cepak (70 Radosław Fujarczuk), Armin Głombica, Kamil Kiedrowski, Erik Kostka (85 Daniel Wolny), Łukasz Muszyński, Markus Pampuch (46 Florian Hajduk), Michał Siłakiewicz, Sebastian Smolorz, Bartosz Szczepanek, Jakub Wesoły, Oliwier Witkowski (80 Tobiasz Stokłosa)
Sędzia główny: Krystian Gryszke
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Dodaj komentarz